• مخابرات کرمانشاه

Shadow of the Tomb RaiderShadow of the Tomb Raider یک بازی در سبک اکشن، ماجراجویی، سوم شخص و ابر قهرمانی است که توسط شرکت Square Enix در سپتامبر سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد.

در داستان این بازی آمده است که : لحظاتی حیاتی و مهم از زندگی لارا کرفت که در نهایت او را تبدیل به Tomb Raider می کند را بگذرانید. لارا باید در این بازی تسلط را در جنگ به دست بگیرد و بر موجودات وحشتناک این جنگل غلبه کند و در تاریک ترین لحظات عمرش خودش را کنترل کند تا نهایتا شخصیتی که باید به آن تبدیل شود یعنی Tomb Raider در درون او شکل بگیرد.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی Shadow of the Tomb Raider :

  • در سهمگین ترین جنگل در سراسر زمین به زندگی بپردازید. مهارت های زندگی در این جنگل را فرا گرفته تا بتوانید از مرگبارترین موجودات این جنگل در امان بمانید. محیط های زیرآب در این جنگل را جستجو و تونل های منتهی مکان های مختلف جنگل را کشف کنید.
  • با جنگل یکی شوید. با توجه به اینکه از اسلحه و قدرت کافی را برای مقابله با موجودات شرور این جنگل دارا نمی باشید. اسرار جنگل را کشف و از آن ها به نفع خود استفاده کنید. به سرعت حمله کنید و به همان سرعت ناپدید شوید، از گل و لای برای مخفی شدن استفاده کنید و میان دشمنان تفرقه و آشفتگی به وجود آورید.
  • مقبره های تاریک و بی رحم را کشف کنید. در این بازیمقبره ها بسیار ترسناک تر از گذشته هستند و برای رسیدن به آن ها به مهارت های بسیار بالایی نیاز دارید و تازه زمانی که وارد آن ها شوید، معماهایی مرگ آور در انتظار شما هستند.

حداقل سیستم مورد نیاز برای انجام بازی Shadow of the Tomb Raider :

  • هنوز اعلام نشده

سیستم پیشنهادی برای انجام بازی Shadow of the Tomb Raider :

  • هنوز اعلام نشده

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,159 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center