• مخابرات کرمانشاه

SILKYPIX

نرم افزار مبدل و بهبود تصاویر SILKYPIX Developer Studio Pro یک برنامه کاربردی توسعه RAW است، که به شما اجازه می دهد با استفاده از دوربین های دیجیتال پاناسونیک از داده های خام (اطلاعات RAW) تصاویر کم سر و صدا با کیفیت عالی و رزولوشن بالا ایجاد کنید. یکی از ویژگی های شسته، رفته و شایان ذکر نرم افزار مبدل و بهبود تصاویر SILKYPIX Developer Studio Pro، توانایی تگ کردن هر تصویر و سپس پردازش آن ها در دسته است. اگر شما نیاز به انجام اصلاحات مشابهی برای تعدادی از تصاویر یک دسته داشته باشید، این قابلیت بسیار مفید است. شما همچنین می توانید چندین عکس را به صورت دسته ای نیز برچسب گذاری و حذف کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • نمایش رنگ دقیق.
  • بر چسب گذاری و پردازش دسته ای.

به طور کلی، تنظیمات خودکار SILKYPIX Developer Studio SE برای فرآیندهایی مانند در معرض نمایش قرار دادن، تعادل رنگ سفید و منحنی تن نسبتاً دقیق هستند. اگر انتخاب کنید، می توانید  تصاویر خود را بر اساس تنظیمات خود تنظیم کنید، یا می توانید به تنظیمات اصلی دوربین بازگردید. ممکن است طرح بندی ابزار هنگامی که شما آن را انجام می دهید کارآمد باشد، اما هدایت راحت آن زمان زیادی می برد و این امر باعث می شود برنامه تا حدودی کند شود.

 

راهنمای نصب

۱- اتصال سیستم از اینترنت را قطع کنید.
۲- نرم افزار را نصب کنید اما آن را اجرا نکنید.
۳- از درون Crack محتویات پوشه First Replacement را در پوشه Library موجود در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.
۴- نرم افزار را اجرا کنید.
۵- برای فیلد product key مقدار RPJV-Z6RH-696F-H3MF-R3B (نیازی به پر کردن تمام باکس ها نیست، فقط مقادیر موجود را به ترتیب پر کنید)
۶- بر روی offline registration کلیک کنید.
۷- موارد [C] و [۱st PC] را انتخاب نموده و بر روی Next کلیک کنید.
۸- پنجره ی Request code ظاهر می شود. بر روی Next کلیک کنید.
۹- مقدار certification code را خالی بگذارید و بر روی apply کلیک کنید.
۱۰- از درون Crack محتویات پوشه Second Replacement را در پوشه Library موجود در محل نصب نرم افزار کپی و جایگزین فایل های موجود کنید.
۱۱- می توانید اتصال سیستم با اینترنت را برقرار نموده و نرم افزار را اجرا کنید.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 177 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

بیت کوین

upload center