• مخابرات کرمانشاه

اندازه گیری هوشمند

 

نرم افزار موبایل Smart Measure Pro با نسخه ۲٫۵٫۸ به روز رسانی شد

نرم افزار موبایل اندازه گیری هوشمند Smart Measure Pro یک نرم افزار کاربردی و هوشمند است که به آسانی می توانید از آن استفاده کنید در نرم افزار موبایل اندازه گیری هوشمند Smart Measure Pro شما قادرید فاصله، ارتفاع، عرض و مساحت خود تا اجسام را بسنجید. این نرم افزار فقط به کمک دوربین گوشی اندرویدی شما قادر است این فواصل را اندازه گیری نمایید و این ویژگی منحصر به فردی است که برای این نرم افزار طراحی شده است.

نرم افزار موبایل اندازه گیری هوشمند Smart Measure Pro دارای یک محدوده یاب یا همان مسافت سنج است و ابزاری برای اندازه گیری فاصله، ارتفاع، عرض و مساحت و فاصله خود تا اجسام را در تنظیمات خود دارا ست. شما می توانید با استفاده از دوربین گوشی خود و تنها با فشردن شاتر فاصله ی اجسام تا خود را محاسبه کنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و فقط کافی است که در جای خود صاف بایستید تا زمانی که بالاترین و پایین ترین نقطه هدف مورد نظر در کادر گوشی قرار گرفته باشد سپس دکمه شاتر را بزنید و ارتفاع مورد نظر را مشاهده کنید.

همچنین با این نرم افزار می توانید به صورت رایگان فاصله خود را تا هدف پیدا کنید. از این نرم افزار کاربردی شما می توانید به راحتی در هر زمان و هر مکانی بدون این که محدودیتی داشته باشید استفاده کنید. حتی شما با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود مکان های دور از دسترس را نیز به راحتی اندازه گیری کنید و به هیچ برنامه ی دیگری برای این کار احتیاج نداشته باشید همچنین نرم افزار اندازه گیری هوشمند دارای حالت افق مجازی نیز می باشد که می توانید در مکان های مختلفی استفاده های زیادی از آن بکنید.

ویژگی های کلیدی:

  • اندازه گیری عرض و مساحت.
  • دارای حالت پرتره.
  • زوم دوربین تا نقاط دور دست.
  • دارای افق مجازی.
  • بدون تبلیغات.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 322 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center