نرم افزار نقشه برداری

نرم افزار نقشه برداری پورت های سوئیچ در یک شبکه SoftPerfect Switch Port Mapper برای کامپیوتر، یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن کمک به کاربران در جهت ساخت یک شبکه کاملا کاربردی و بدون اشتباه می باشد.

در توضیح این نرم افزار آمده است که : یک نرم افزار مفید و کاربردی است که با استفاده از آن کاربر می تواند سوئیچ های بر روی یک شبکه کامپیوتری را مدیریت کند. با استفاده از این نرم افزار می توان به سادگی فهمید که کدام سوئیچ ها مشفول بود و کدام یک از سوئیچ ها آزاد هستند.

و می توان به آن ها آدرس های جدید معرفی کرد. همچنین با استفاده از این نرم افزار می توان به سادگی با توجه به پارامتر هایی که نرم افزار در اختیار شما در رابطه با سوئیج یا روتر ارائه می دهد به شبکه یک SNMP جدید معرفی کرد. همچنین نرم افزار برای هر سوئیج یک جدول تشکیل داده و تمام دستگاه های متصل به آن را با استفاده از آدرس های مک و آی پی آن ها در جدول قرار می دهد تا به راحتی بتوانید دیدی کلی از شبکه داشته باشید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار نقشه برداری پورت Switch Port Mapper :

  • این نرم افزار می تواندبرای هر پورت متصل آدرس های MAC، آدرس های IP و نام های هاست کامپیوترهای مرتبط با آن پورت را نشان می دهد.
  • این نرم افزار می تواند اطلاعات کارت شبکه هر کلاینت، سرعت پورت و تعداد فریم های نادرست و نادیده گرفته شده برای هر پورت را نمایش دهد. این قابلیت می تواند هنگام کمک به مسائل مربوط به اتصال به شبکه، کمک خوبی باشد.
  • سوئیچ SoftPerfect با سوئیچ های مدیریت شده کار می کند و گزارش می دهد که برای سوئیچ پورت متصل شده است و کدام پورت ها متصل نیستند.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 273 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center