• مخابرات کرمانشاه

سونیک مانیا

بازی کودکانه سونیک مانیا برای یارانه های شخصی PC Sonic Mania یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن و ماجراجوئی که توسط کمپانی بازی سازی Christian Whitehead ,Headcannon, PagodaWest Games طراحی و در سال ۲۰۱۷ توسط SEGA برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در بازی کودکانه سونیک مانیا برای یارانه های شخصی PC Sonic Mania همواره داستان نقشی بسیار کمرنگی دارد که این موضوع در خصوص بازی Sonic Mania نیز صادق است. سونیک، تیلز و ناکلز شخصیت های اصلی بازی می توانند سیگنال های قدرتمند از انرژی را در فاصله‌ های دور دریافت کنند این بار آن ها تصمیم می‌گیرند تا به دنبال منبع آن بگردند. در این حین طبق معمول همیشه دکتر روباتنیک (Doctor Robotnik) پلید نیز نیرو هایش را برای دستیابی زودتر به منبع سیگنال و مقابله با سونیک و دوستانش راهی می‌کند.

اینجا جایی است که تمرکز بازی‌ های سونیک همواره روی آن قرار داشته و سازندگان همیشه به دنبال خلق یک تجربه‌ ای جدید در این بخش بوده‌اند. Sonic Mania به مانند اولین بازی‌ های عرضه شده با حضور سونیک، در سبک پلتفرمر دو بعدی دسته بندی می‌شود. شما در بازی امکان انتخاب یکی از سه شخصیت سونیک، تیلز و ناکلز برای پیش بردن مراحل را دارید که هر یک از این سه شخصیت‌ توانایی مخصوص به خود را دارند.

توانایی ویژه سونیک Drop Dash است، تیلز می‌تواند پرواز و شنا کند و ناکلز نیز امکان سر خوردن و بالا رفتن از دیوارها را دارد. همچنین علاوه بر بازی تک نفره با هر کدام از شخصیت‌ های بازی امکان حضور هم زمان و همکاری سونیک و تیلز در بازی وجود دارد که در این حالت امکان بازی کو-آپ فراهم می‌شود یا در صورت بازی تک نفره هوش مصنوعی کنترل تیلز را بر عهده خواهد گرفت.

ویزگی های کلیدی:

  • دارای داستانی کوتاه.
  • صدا گذاری متناسب با سبک بازی.
  • شخصیت های کارتونی و کودکانه.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 609 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center