• مخابرات کرمانشاه

ساخت اپ های جاوا

آموزش ساخت اپ های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک Stackskill Play Framework development with Java. Program Java web apps یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. چارچوب بازی یک چارچوب وب منبع باز است که در Scala و همچنین جاوا نوشته شده‌ است که قابل استفاده برای زبان های دیگر برنامه نویسی است که به Bytecode کامپایل شده باشند به عنوان مثال جاوا به دنبال معماری الگو-view-controller یا MVC  است و هدف از آن این است که با استفاده از قرارداد های پیش فرض پیکربندی، بارگیری مجدد کد و نمایش اشتباهات در مرورگر و همچنین بهینه سازی توسعه دهندگان را به عهده بگیرد.

پشتیبانی از زبان برنامه نویسی Scala از نسخه ۱٫۱ این چارچوب در دسترس می باشد و در نسخه ۲٫۰ هسته چارچوب در Scala بازنویسی شده است همچنین برای پیاده‌سازی از sbt و قالب های وب به جای Apache Groovy نیز استفاده می شود. Play Framework یک فریمورک جاوا برای طراحی برنامه های تحت وب است. از سوی دیگر چارچوب بازی با بهره وری اولیه توسعه دهندگان طراحی شده و محیط توسعه بسیار سریعی را برای توسعه برنامه های کاربردی وب ، مشابه سایر چارچوب های وب مانند: Ruby on Rails یا جانگو ارائه کرده است.

آیا می خواهید با چارچوب بازی شروع کنید؟ این آموزش مجموعه ای از بهترین منابع برای شروع کار با Play Framework است. در آموزش ساخت اپ های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک آن را طوری دسته بندی کرده ایم تا دسترسی، مرور و انتخاب موضوع مورد علاقه شما بسیار آسان تر باشد. این دوره به شما پایه های چارچوب بازی را آموزش می دهد و همچنین در درک معماری و سپس ایجاد برنامه های کاربردی وب کمک می کند.

سرفصل های آموزشی Stackskill Play Framework development with Java. Program Java web apps :

– معرفی و راه اندازی
– ایجاد اولین برنامه بازی خود
– ایجاد برنامه با استفاده از چارچوب جدید ۲٫۴ بازی
– برنامه ما را تقویت کنید
– منابع اضافی

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 298 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center