• مخابرات کرمانشاه

ویرایش متن

نرم افزار ویرایش متن Sublime Text 3 برای مک یک ویرایشگر متن پیشرفته برای کد، اچ تی ام ال و پروسس است. شما رابط کاربری یکدست و ویژگی های فوق العاده را دوست خواهید داشت. نمایه سازی و فهرست نمودن نماد. نرم افزار ویرایش متن Sublime Text 3 در حال حاضر فایل ها را در پروژه شما اسکن می کند و یک شاخص را که فایل ها حاوی کدام نماد است ایجاد می نماید. همچنین از ویژگی های جدید Goto Definition و Goto Symbol در پروژه پشتیبانی می کند، هر دو از منوی Goto در دسترس هستند.

Goto Definition شما را به تعریف نماد تحت هشتگ می برد، در حالی که Goto Symbol در پروژه شما را به انتخاب یک نماد از طریق تطبیق فازی تشویق می کند، سپس شما را به تعریف آن نماد می برد. در حال حاضر کار با چندین پانل، با دستوراتی برای ایجاد و نابود کردن صفحات و انتقال سریع فایل ها بین صفحات، کارآمدتر است.

 

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار با استفاده از فایل Serial همراه نرم افزار، کل محتویات آن را کپی کنید و پس از اجرای نرم افزار در آن قرار دهید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 67 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center