• مخابرات کرمانشاه

برنامه نویسی پروتکل گرا

 

آموزش سوئیفت ۴ : برنامه نویسی پروتکل گرا Swift 4: Protocol-Oriented Programming یک آموزش کامل و کاربردی در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. سویفت یک زبان برنامه‌ نویسی چند شیوه‌ ای و از نوع کامپایلری است که برای توسعه iOS، macOS، watchOS و tvOS توسط شرکت اپل ساخته‌ شده است. سویفت برای کار با فریمورک‌ های Cocoa و Cocoa Touch اپل و تعامل با حجم عظیمی از کد های Objective-C نوشته شده برای محصولات اپل طراحی شده است.

سویفت از مفاهیم پایه‌ ای پشتیبانی می‌ کند که زبان Objective-C را انعطاف‌ پذیر و قابل گسترش نموده است. این امکانات به عنوان تعادل کارایی و امنیت معروف هستند و سویفت برای حل آن ها طراحی شده است. سویفت می‌ خواهد جلوی خطا های برنامه‌نویسی را بیشتر بگیرد و امنیت بیشتری نسبت به Objective-C داشته باشد و در عین حال نگارش مختصر تر و کوتاه‌ تری نیز داشته باشد. این زبان توسط کامپایلر LLVM که درون برنامه Xcode قرار دارد و برای لینوکس به صورت برنامه جدا ساخته می‌ شود و سپس از runtime زبان Objective-C بهره می‌ برد که اجازه می‌ دهد کد های سویفت کنار کد های C، C++ و Objective-C در یک برنامه اجرا شوند.

سویفت از زبان‌ های Objective-C، Rust، Haskell، Ruby، Python، C#، CLU و بسیاری دیگر از زبان‌ ها الهام گرفته‌ شده است همچنین برای امنیت آن سویفت یک سیستم معرفی کرده که به رفع خطا های رایج برنامه‌ نویسی مانند اشاره‌ گر های خالی کمک می‌ کند همچنین نگارش‌ های ساده‌ تر برای سهولت در خواندن کد نیز معرفی شده است. در دوره ی آموزشی Lynda Swift 4: Protocol-Oriented Programming با سوئیفت ۴ و برنامه نویسی پروتکل گرا آشنا می شوید.

سر فصل های آموزشی :

۱- مقایسه برنامه نویسی شی گرا با برنامه نویسی پروتکل گرا
۲- روش ها و پروتکل های وابسته به کلاس
۳- اتخاذ یک پروتکل
۴- Generics
۵- اعلام رفتار غیر همزمان
۶- تهیه و اجرای منطق بازگشتی
۷- اجرای یک برنامه با استفاده از برنامه نویسی پروتکل گرا

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 343 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center