رمزگذاری و محافظت

نرم افزار رمزگذاری و محافظت از اطلاعات برای مک Symantec Encryption Desktop Professional یک نرم افزار کاربردی و قدرتمند در زمینه امنیتی است که دارای تکنولوژی PGP است و برای رمزنگاری و محافظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیر مجاز طراحی شده است. نرم افزار Symantec Encryption Desktop Professional به خوبی از اطلاعات شما که از طریق ایمیل و یا از طریق پیام های فوری IM ارسال می شود محافظت می کند.

اگر شما هم جز آن دسته از کاربراني هستيد که در رايانه‌ تان اطلاعات مهمي را ذخيره مي‌ کنيد يا اين که با ابزار هاي خاصي سر و کار داريد که دوست نداريد ديگران از وجود آن‌ ها اطلاع داشته باشند بهتر است که از راه‌ حل‌ هايي مطمئن براي پنهان کردن آن‌ ها استفاده کنيد. این نرم افزار برای شما امکان رمزگذاری تمام هارد دیسک و یا فقط بخش خاصی از آن را فراهم می کند.

همچنین شما می توانید از این نرم افزار برای به اشتراک گذاری ایمن فایل ها و پوشه های خود بر روی یک شبکه با دیگران نیز استفاده کنید. Symantec Encryption Desktop با رمزگذاری پیام های کوتاه بین کاربران نرم افزار AOL Instant Messenger معروف به AIM می تواند امنیت را برای این افراد فراهم کند. این نرم افزار دارای عملکردی نامحسوس است که نیازی به دستکاری توسط کاربر ندارد همچنین نرم افزار رمزگذاری و محافظت از اطلاعات برای مک می تواند در ترکیبی با دیگر نرم افزار های رمزگذاری PGP برای ایجاد لایه های امنیتی قدرتمندتر  نیز استفاده شود.

ویژگی های کلیدی :

  •  رمز نگاری و محافظت از اطلاعات شما در برابر دسترسی های غیر مجاز
  • گزینه های منعطف برای راه اندازی نرم افزار
  •  دارای پلتفورم رمزگذاری PGP
  • به اشتراک گذاری ایمن فایل ها و پوشه های خود بر روی یک شبکه با دیگران
  • محافظت از پیام های فوری
  • امکان رمزگذاری تمام هارد دیسک و یا فقط بخش خاصی از آن
  • محافظت از اطلاعات ارسال شده از طریق ایمیل و یا از طریق پیام های فوری IM

راهنمای نصب

پس از دانلود نرم افزار، ابتدا ارتباط اینترنت خود را قطع کنید، سپس با استفاده از فایل Serial همراه آن نرم افزار را فعال کنید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 355 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center