• مخابرات کرمانشاه

تهیه بکاپنرم افزار تهیه بکاپ ، هماهنگ سازی و یکسان سازی فایل Syncovery Pro Enterprise v7.87a Build یک نرم افزار کاربردی بصری برای پشتیبان گیری از فایل ها و پوشه های مهم شما را فراهم می کند و هماهنگ سازی بین دستگاه های مختلف را انجام می دهد. با افزایش سرعت، قابلیت همگام سازی در زمان واقعی و ابزار برنامه ریزی، می توانید اطمینان حاصل کنید که داده های شما در هر زمان امن هستند. سهولت استفاده از مزایای نرم افزار تهیه بکاپ و رابط کاربری یکی از مهم ترین نقاط قوت این نرم افزار محسوب می شود.

علاوه بر این نرم افزار تهیه بکاپ ، هماهنگ سازی و یکسان سازی فایل می تواند کاربران مبتدی را از طریق تمام مراحل لازم برای اجرای یک کار پشتیبان یا همگام سازی هدایت کند و همچنین یک حالت پیشرفته برای کاربران حرفه ای طراحی شده است. شما می توانید پروفایل های پشتیبان چندگانه ایجاد کنید، پیکربندی و کار با آن ها را به طور جداگانه یاد بگیرید و همان طور حالت های هماهنگ سازی چندگانه در این نرم افزار وجود دارد. انتخاب روش کپی استاندارد به این معنی است که Syncovery فقط عملیات کپی را انجام می دهد بدون اینکه کوچکترین حذفی در هر گونه فایلی صورت بگیرد. حالت SmartTracking می تواند برای اجرای هماهنگ سازی دو طرفه استفاده شود در حالی که حالت Extract Mirror یک کپی دقیق از پوشه منبع ایجاد می کند.

Syncovery همراه با قابلیت های برنامه ریزی شده شما را قادر می سازد تا پشتیبان گیری و همگام سازی داده ها را در زمان مناسب پس از خاموش شدن یا خروج از سیستم انجام دهید. در یک زمان بندی می تواند چندین وظیفه را به طور هم زمان اجرا کند و همچنین می تواند به عنوان یک سرویس اجرا شود در طول فرایند پشتیبان گیری یا همگام سازی، فایل های منتقل شده به طور خودکار شناسایی می شوند و برای کپی کردن فایل های قفل شده (استفاده شده توسط برنامه های دیگر) بدون تأثیر بر یکپارچگی پرونده استفاده می شود.

ویژگی های کلیدی :

  • کپی کردن و هم سان سازی فایل ها در هر قسمتی از سیستم.
  • نرم افزاری جامع در جهت هماهنگ سازی.
  • انجام فعالیت بدون محدودیت تعداد،حجم و نام آن ها

راهنمای نصب

  1. اقدام به نصب نرم افزار کنید.
  2. با استفاده از اطلاعات درون فایل Serial.txt در هنگام نصب و یا پس از نصب نرم افزار را رجیستر کنید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 625 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center