مجموعه آزمون های زبان

 

نرم افزار موبایل Test Your English با نسخه ۱٫۴٫۰ به روز رسانی شد

نرم افزار موبایل مجموعه آزمون های زبان انگلیسی Test Your English نرم افزاری آموزشی است که می تواند برای یادگیرندگان زبان انگلیسی بسیار مفید باشد. این نرم افزار دارای قسمت هایی برای تقویت قدرت شنیداری، صحبت کردن، نوشتن و…. می باشد که در هریک از این موارد با آوردن تست ها، مثال ها  و صوت های متفاوت سعی در بالا بردن سطح زبان شما دارد. همچنین این نرم افزار با آوردن تست ها با سطح های مختلف می تواند به شما کمک کند تا میزان یادگیری خود را از درس های موجود در نزم افزار بسنجید.

در داستان این نرم افزار آمده است که : این نرم افزار به شما کمک می کند تا زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. نرم افزار Test Your English دارای بیش از ۳۰۰ آزمون می باشد که برای قسمت های مختلف طراحی شده است. این نرم افزار به شما کمک می کند تا زبان خود را در قسمت های صحبت عامیانه، صحبت های کاری، مترادف ها و اشتباه های عامیانه (به این معنا که اشتباه هایی که معمول در فیلم ها اتفاق می افتد را به شما نمایش داده تا شما این اشتباهات را مرتکب نشوید.) تقویت کنید. هر تست از ۱۰ سوال تشکیل شده و سوالات به صورت چند گزینه ای هستند. اما در قسمت آزمون های اشتباهات عامیانه شما باید گزینه های اشتباه را پیدا کرده و آن ها را تصحیح کنید. جدای از تست ها این نرم افزار دارای چند بازی مانند Millionaire نیز هست تا اگر از آزمون دادن لذت نمی برید، بوانید با بازی کردن زبان خود را تقویت کنید.

ویژگی های کلیدی موجود در نرم افزار مجموعه آزمون های زبان انگلیسی Test Your English :

  • دارای بیش از ۳۰۰۰ تست مختلف زبان انگلیسی
  • سنجیدن تمامی توانایی شما در هر آزمون
  • مناسب برای سنجیدن توانایی خود پس از هر دوره یادگیری زبان
  • نمایش امتیاز کسب شده در پایان هر آزمون
  • پنج تیپ مختلف از انواع تست ها

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 230 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center