• مخابرات کرمانشاه

The Art of Japanese Life

 

مستند هنر زندگی ژاپنی The Art of Japanese Life 2017 یک مستند زیبا و دیدنی است و در مورد سفر جیمز فاکس به ژاپن و تحقیق در مورد فرهنگ این کشور می باشد. فرهنگی که از شرق برآمده است و از طریق ملل مختلفی که در ژاپن حضور دارند به خوبی نقل می شود. شما می توانید تا ارتباط بین فرهنگ ژاپنی و طبیعت شگفت انگیز این کشور را مشاهده کرده و در شکل گیری پاسخ های خود نیز نقش بسیاری را نظاره گر باشید.

پاسخ های خلاقانه ای در این راستا انتظار شما را می کشند و می توانید ادیان بزرگی که در ژاپن می باشد را نیز مشاهده نمایید. ادیانی که به صورت معاصر هنوز نیز وجود دارند و سفر جیمز می تواند بسیاری از آن ها را برای شما معرفی کند. همچنین محتویات این سفر به چند بخش تقسیم می شود و به طور کامل اطلاعاتی از آن ها را جمع آوری می کند.

قسمت ۱ طبیعت : سفر جیمز از طریق جنگل های کوهستانی ژاپن صورت می گیرد و از باغ های سنتی آن شگفت زده می شود و بونسای قرن ها را تحسین می کند تا ارتباط بین فرهنگ ژاپنی و محیط طبیعی را بررسی کند.

قسمت ۲ شهرها : او تحقیق می کند که چگونه زندگی هنری سه شهر ژاپن نگرش های کشور را نسبت به گذشته و حال، شرق و غرب شکل می دهد و به ایجاد ایده خود در ژاپن کمک کرده است.

قسمت ۳ خانه : راجب معماری و سبک زندگی آن ها در خانه است که اطلاعاتی را درباره آن ها مشاهده می کنید. با دانلود این مستند به شهر های ژاپن سفر می کنید و می توانید تغییراتی که نسبت به گذشته داشته را مشاهده  کنید از معماری مدرنیته گرفته تا شهر های سنتی که به همان حال واگذار شده اند.

مشخصات مستند : 

عنوان مستند: BBC The Art of Japanese Life 2017 – هنر زندگی ژاپنی

زبان: انگلیسی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 557 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center