• مخابرات کرمانشاه

JavaScript Course

آموزش کامل مقدماتی تا پیشرفته جاوا اسکریپت The Complete JavaScript Course – Beginner to Professional یک آموزش کامل و قدرتمند در زمینه ی برنامه نویسی و طراحی وب است. جاوا اسکریپت زبان برنامه نویسی اسکریپت مبتنی بر اشیا که توسط نت اسکیپ تولید شده است. علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوا اسکریپت با زبان جاوا ارتباطی ندارد. یادگیری اسکریپت به شما مفاهیم اساسی در برنامه نویسی را می دهد که شامل انواع توابع، حلقه ها، کنترل جریان و … است که از زمان نت اسکیپ بروی مرورگر ها وجود دارد. جاوا اسکریپت یکی از ۳ زبان همه ی توسعه دهندگان وب را باید یاد بگیرند: ۱٫ اچ تی ام ال برای تعریف محتوای صفحات وب ۲٫ سی اس اس برای مشخص کردن طرح صفحات وب ۳٫ جاوا اسکریپت برنامه رفتار صفحات وب.

از آن جایی که صفحات وب بهتر است به صورت دینامیک و متحرک باشند طراحان نیز خواستار ارتباط بین بینندگان سایت و صاحبان آن شده اند در نتیجه استفاده از دستورات HTML به تنهایی نیاز آن ها را برطرف نکرد و سپس شرکت Netscape برای ایجاد و کنترل ارتباط بین صاحبان سایت و بینندگان آن در صفحات وب از JavaScript کمک گرفت. این دوره شما همه چیز هایی که نیاز دارید تا یک توسعه دهنده ی حرفه ای جاوا اسکریپت شوید فراهم شده است. با بیش از ۳۳ ساعت آموزش، آزمون ها و چالش ها، این جامع ترین دوره ی جاوا اسکریپت موجود در Udemy است.

توجه داشته باشید که استفاده از JavaScript در صفحات Web نیازی به نوشتن اسکریپت ها نداشته و می توانید اسکریپت های موجود در شبکه اینترنت را کپی و در مکان مورد نظر با ایجاد تغییرات مورد نیاز استفاده کنید.

سر فصل های آموزشی JavaScript Course :

۱- شروع به کار با جاوا اسکریپت
۲- جاوا اسکریپت
۳- ارزش چندگانه جاوا اسکریپت
۴- مبانی اسناد شیء
۵- اظهارات منطق جاوا اسکریپت
۶- حلقه جاوا اسکریپت
۷- توابع جاوا اسکریپت
۸- محتوای تعاملی جاوا اسکریپت DOM و بیشتر
۹- وب پویای جاوا اسکریپت با DOM
۱۰- ساخته شده در جاوا اسکریپت
۱۱- جاوا اسکریپت متوسط
۱۲- HTML5 و جاوا اسکریپت
۱۳- JSON و AJAX جاوا اسکریپت
۱۴- ECMAScript
۱۵- جاوا اسکریپت
۱۶- مراحل بعدی JavaScript

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 447 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center