• مخابرات کرمانشاه

Crew 2The Crew 2 یک بازی در سبک اکشن، آنلاین، مسابقه ای، شبیه سازی چنده نفره ی جهان باز است که توسط شرکت Ubisoft در ژوئن ۲۰۱۸ ارائه شده است. این بازی در واقع ادامه ی سری اول بازی The Crew می باشد.

در داستان این بازی آمده است که : در بازی The Crew 2 بر دنیای مسابقات موتوری آمریکا حکومت کنید. در این بازی شما می توانید در تمام نقاط آمریکا گردش کنید و به مسابقات مختلفی همچون، ماشین، موتور، قایق و هواپیما بپردازید. و برای هر یک از این مسابقات حجم وسیعی از ماشین های مختلف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این بازی شما را در جو هیجان انگیز مسابقات موتوری در یکی از جذاب ترین بازی های جهان باز در آمریکا قرار می دهد.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی The Crew 2 :

  • این بازی تنها مختص به یک نوع وسیله موتوری نیست. در این بازی شما می توانید در تمامی مسابقات ماشین سواری، موتوررانی، کشتیرانی و مسابقات هوایی شرکت کنید. و برای هر یک از این مسابقات می توانید از بین تعداد زیادی وسیله نقلیه، آنچه که بیشتر به سبک شما می خورد را برای خود انتخاب کنید.
  • در این بازی شما می توانید با دوتان خود به رقابت بپردازید. آنلاین بودن این بازی به شم اجازه می دد تا بتوانید با دوستان و یا افراد دیگر که طرفدار این بازی هستند به رقابت پرداخته و یا دستاورد های خودتان را به رخشان بکشید.
  • در این بازی شما می توانید به راحتی و با فشار یک دکمه ماشین خد را تغییر داده و ادامه مسابقه را با استفاده از ماشین جدید ادامه دهید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 237 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center