بازی اکشن جنگل

بازی اکشن جنگل The Forest برای کامپیوتر، یک بازی در سبک اکشن، شبیه سازی، ماجراجویی، ترسناک و سرگرم کننده است که توسط شرکت Endnight Games Ltd در آپریل سال ۲۰۱۸ ارائه شده است. سبک ترسناک و ژانر وحشت آن این بازی را برای افراد زیر ۱۸ سال نامناسب ساخته است.

در داستان این بازی آمده است که: شما به عنوان بازمانده ای از بین مسافران سانحه هوایی خودتان را در یک جنگل راز آلود و ترسناک پیدا می کنید که باید برای زنده ماندن تلاش کنید.در این جنگل قبیله ای از ادم خوارها در گودال های عمیقی از زمین زندگی می کنند که باید برای زنده ماندن با آن ها مبارزه کنید. در غیر این صورت توسط آن ها خورده می شوید.

شما با قطع کردن درخت ها ، جمع آوری سنگ و ده ها آیتم دیگه می تونید به ساخت سرپناه ، تیرکمان، ابزار ، بمب و … بپردازین و شب ها که این جنگل به طرز عجیبی خطرناک می شود با روشن کردن آتش از خودتان در برابر دشمنان و سرما دفاع کنید. توجه به تغذیه ، نوشیدن آب ، استراحت و مریض نشدن کاراکتر شما در طول بازی بسیار مهم بوده و شما باید خیلی مراقب رفتار خود در جنگل این جنگل باشید و تا جایی که می توانید به گشت و گذار آزاد در داخل این جنگل نپردازید

ویژگی های کلیدی موجود در بازی اکشن جنگل The Forest : 

  • با قطع کردن درختان و استفاده از آن ها برای خود کمپ ساخته و از این کمپ ها  برای ایمن قرار دادن جانتان استفاده کنید.
  • در اطراف کمپ های خود تله قرارداده تا آدم خوار های حاضر در جزیره نتوانند وارد شده و در هنگام استراحت به شما آسیب برسانند.
  • در طول روز بسازید و به جست و جو بپردازید و در طول شب از خود محافظت کنید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 536 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center