• مخابرات کرمانشاه

دانلود Tomorrow 2015 فیلم مستند فردا

بدون دیدگاه

فردا

 

فیلم مستند فردا Tomorrow ۲۰۱۵ یک مستند طبیعت ماجرایی فرانسوی محصول سال ۲۰۱۵ به کارگردانی ملانی لائورنت و سیریل دایون است. ستارگانی چون آنتونی بارنوسکی، اولیویر د شوتر، سیریل دیون، امانوئل درون، ژان ژل و الیزابت هدلی در این فیلم ایفای نقش می کنند.

در فیلم مستند فردا Tomorrow 2015 امروزه، گاهی اوقات در برابر بحران های مختلف زمانمان احساس ناتوانی می کنیم. امروز، ما می دانیم که پاسخ ها در بسیج گسترده ای از نژاد بشر نهفته است. طی یک قرن، رؤیای ما از پیشرفت که معمولاً به نام “رویای آمریکایی” نامیده می شود، اساساً روش زندگی ما را تغییر داد و همچنان الهام بخش بسیاری از کشورهای در حال توسعه است. ما اکنون از مشکلات و محدودیت های چنین سیاست های توسعه ای آگاهی داریم. ما فوراً نیاز داریم که تلاشهایمان را روی تغییر رؤیاهایمان متمرکز کنیم قبل از اینکه چیزی غیر قابل برگشت برای سیاره ما اتفاق بیفتد. امروز، ما نیاز به یک جهت جدید، هدف … یک رویای جدید داریم! مستند فردا شروع به نشان دادن روش های خلاقانه و جایگزین برای مشاهده کشاورزی، اقتصاد، انرژی و آموزش و پرورش می کند. این مستند راه حل های سازنده ای را برای اقدام در سطح محلی برای ایجاد تفاوت در سطح جهانی پیشنهاد می کند. تا کنون هیچ مستندی دیگری چنین راه خوش بینانه ای را در پیش نگرفته است … فردا فقط یک فیلم نیست، آغاز جنبشی برای تشویق جوامع محلی در سراسر جهان برای تغییر نحوه زندگی آنها به خاطر سیاره ما است.

اگر از علاقه مندان این سبک مستند های طبیعت هستید به شما پیشنهاد می کنیم این مستند زیبا را از سایت نامیا دانلود به راحتی دریافت نمایید.

انتشار اولیه: ۲ دسامبر ۲۰۱۵ (فرانسه)
کارگردانان: ملانی لائورنت، سیریل دیون
آهنگ ویژه: فردا
تهیه کننده: برونو لوی
جوایز: جایزه سزار برای بهترین مستند

مشخصات

دانـــــلود

  • 29 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا  نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

upload center