• مخابرات کرمانشاه

Trooper 2بازی قهرمان ۲ : عدالت بیگانه Trooper 2 : Alien Justice برای کامپیوتر یک بازی در سبک اکشن، تیراندازی، علمی تخیلی و سوم شخص است که توسط شرکت ۲ForallGames برای کامپیوتر ها ارائه شده است.

در داستان بازی Trooper 2 : Alien Justice آمده است که : سال های زیادی است که فضایی ها بر روی زمین زندگی می کنند. بیشتر این موجودات صلح طلب بوده اما به تازگی گروهی خطرناک به نام کماندو های Ashtar بر روی رادار ها دیده شده اند. ای موجودات سال های بسیاری است که در منظومه شمسی در حال فعالیت هستند. اما حالا بر روی زمین آمده اند تا ببینند که چه موجودات زنده ای بر روی زمین فعالیت دارند. آنطور که از شواهد پیداست، به زودی آن ها انشان هرا موجوداتی خبیث می بینند که ممکن است برای آن ها خطرآفرین شوند. زمانی که ناسا اولین سفینه اش را به فضا فرستاد Ashtar ها بر روی آن فرود آمدن و تصمیم به بازجویی افراد بر روی سفینه گرفتند تا ببینند نقاط ضعف انسان ها چیست تا هنگام جنگ با استفاده از این نقاط به پیروزی برسند.

آن ها مدت زیادی است که منتظرند اما به نظرشان حالا دیگر وقت حمله به انسان هاست. با وجه به خوی جنگ طلب Ashtar ها امکان زندگی در صلح با آن ها تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. به دلیل بررسی هایی که این موجودات بر روی زمین انجام داده اند، به نظرشان بردشان قطعی است اما آنچه که از آن خبر ندارند این است که یک گروه فضایی دیگر به نام The ARCTURIANS سال ها است که آن ها را زیر نظر دارد. این گروه سال هاست که به حفاظت از زمین در برابر حملات فضایی پرداخته اند. این گروه برای کمک به زمین گروهی از Cyborg ها را به زمین فرستاد اند. اما در حین ورود به جو شناخته شده و توسط Ashtar ها نابود شده اند. انشان ها امیدوار هستند تا حداقل یک عدد از Cyborg ها به سلامت به زمین رسیده باشد.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 219 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center