• مخابرات کرمانشاه

UC Browser

 

نرم افزار مرورگر UC Browser با نسخه ۷٫۰٫۶۹ به روز رسانی شد

مرورگر UC Browser یک مرورگر مبتنی بر کروم، است که همه مزایا کروم را به همراه دارد. اما مرورگر UC Browser همچنین دارای برخی از ویژگی های منحصر به فرد است که تجربه اینترنت شما را آسان و سرگرم کننده می سازد. برای مدت زمان طولانی مرورگر UC با توجه به سرعت و قابلیت اطمینان آن، یک انتخاب برتر برای کاربر فهیم آندروید بوده است. اما در حال حاضر عرصه به بازار ویندوز باز شده است و مرورگر UC Browser شما را مأیوس نمی کند.

ویژگی های کلیدی :

  • افزایش سرعت : بارگذاری صفحه و دانلود فایل  تسریع شده
  • دکمه زیر کلیک ویدئو : دانلود ویدئوهای آنلاین با ۱ کلیک
  • ویدئو پاپ اوت : تماشای ویدئو در یک پنجره جداگانه هنگام دیدن سایت
  • بلوک تبلیغات درون ساخت : دور ماندن از تبلیغات ناخواسته با فعال کردن بلوک تبلیغ UC
  • حرکت ماوس : مرور آسان با حرکت ماوس روان تر از همیشه

رابط کاربری شفاف و استفاده از آن آسان است؛ بدون هیچ گونه پیمایش و دکمه های نوار ابزار قرار گرفته در مسیر تجربه مرور شما. با این حال، این ویژگی های برجسته است که واقعاً مرورگر UC Browser بازی را برای بسیاری از کاربران تغییر می دهد. برای مثال، دکمه زیر کلیک ویدئو / MP3 یک ابزار بسیار مفید است که به شما اجازه می دهد هر MP3 و یا ویدئوی آنلاینی را تنها با یک کلیک دانلود کنید. شما همچنین می توانید فیلم با کیفیت را نیز انتخاب کنید. علاوه بر ابزار های مولد، چیزهای مفید دیگری هم مانند حالت شب، مدیریت فایل های هوشمند و همگام سازی ابری… همراه با نمای تازه و رابط کاربری ساده وجود دارند. با این ویژگی ها مرورگر UC Browser برای کاربرانی که در بازار هستند یک انتخاب جالب توجه برای تغییر است.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

مشخصات

دانـــــلود

  • 633 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center