• مخابرات کرمانشاه

تعمیرات کامپیوتر

فیلم آموزشی تعمیرات کامپیوتر برای همه Udemy Computer Maintenance techniques for everyone یک فیلم آموزشی کاملاً کاربردی و قدرتمند در این زمینه است که به شما کمک می کند که به راحتی و با کم ترین امکانات بتوانید تعمیرات کامپیوتری را خودتان انجام دهید. قطعاً هر فردی که ادعای تخصص در کامپیوتر را دارد و به عنوان یک مهندس شناخته می شود باید بتواند از تعمیرات کامپیوتر سر رشته داشته باشد و در هنگام بروز برخی از مشکلات متداول به حل کردن آن آشنا باشد. 

فیلم آموزشی تعمیرات کامپیوتر برای همه Udemy Computer Maintenance techniques for everyone در بسیاری اوقات با یک پیشگیری و یا اقدام تعمیراتی ساده می‌ توانید هم از غیر قابل استفاده شدن کامپیوتر جلوگیری کنید و هم بدون صرف هزینه‌ های گزاف خود به رفع عیب سیستم هایتان بپردازید فیلم‌ های آموزشی با موضوع تعمیرات کامپیوتر و نگهداری از آن اگر چه به زبان انگلیسی هستند اما با دقت کافی می‌توان مهارت‌ های لازم بسیار مفیدی را در زمینه رفع انواع ایراد های کامپیوتر از آن ها آموخت. برای این منظور در این دوره آموزشی به منظور سرعت بخشیدن به روند حل مشکلات و تعمیر و نگهداری کامپیوتر در حرفه ای ترین سطح ممکن شما می توانید مسائلی را آموزش دیده و به ذخیره کردن زمان و هزینه خودتان بپردازید.

شما در این دوره یاد می گیرید که تعمیر و نگهداری کامپیوتر در خانه چگونه انجام می شود و نیازی به صرف هزینه و زمان برای حمل و نقل به خدمات کامپیوتر نیست همچنین تعمیر و نگهداری سخت افزار، تمیز کردن کامپیوتر از داخل و قطعات را در خانه مانند یک حرفه ای می توانید انچام دهید و با استفاده از نکات مفید و ترفند هایی برای سرعت بخشیدن به کامپیوتر خود و نحوه نگه داشتن کامپیوتر در شرایط خوب را یاد بگیرید.

دوره های آموزشی تعمیرات کامپیوتر:

  1. معرفی
  2. اطلاعات عمومی برای تعمیر کامپیوترها
  3. تعمیر و نگهداری سخت افزاری
  4. تعمیر و نگهداری نرم افزاری
  5. مطالب اضافه

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 681 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center