• مخابرات کرمانشاه

ساخت سایت با دروپال 8آموزش ساخت سایت با دروپال ۸ Udemy Drupal 8 Site Building یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. با استفاده از دروپال ۸ می توانید یاد بگیرید چگونه وب سایت های قدرتمند و انعطاف پذیر ایجاد کنید. نرم افزار دروپال CMS یک نرم افزار قدرتمند است و می تواند برای ایجاد انواع وب سایت ها مورد استفاده قرار بگیرد. چگونگی اجرای آن و سفارشی سازی باعث شده است تا به عنوان یک نرم افزار منحصر به فرد شناخته شود.هنگام ساخت وب سایت ها با استفاده از سایر سیستم های مدیریت محتوا شما نیاز به برخی از ویژگی های خاص دارید مثلاً اگر یک پورتال دایرکتوری کسب و کار را مثال بزنیم شما می توانید پلاگین مورد نظر خود را پیدا کنید و عملکرد را به پایان برسانید. اما اگر بخواهید اغلب این افزونه ها را در CMS های دیگر تغییر دهید این کار کمی دشوار است و نیاز به سفارش سازی دارد.

دروپال چیز ها را متفاوت می کند یعنی به جای ارائه یک دایرکتوری کسب و کار بسته بندی شده می توانید قابلیت های خود را به صورت قطعه ای ایجاد کنید همانند چگونگی ساخت چیزی با استفاده از بلوک های لگو. ساختن این ویژگی بسیار  مطلوب است زیرا شما دقیقاً همان چیزی را می خواهید ارائه می دهد نه کمتر نه بیشتر و این بدان معناست که شما می توانید الزامات کسب و کار سفارشی را بسیار ساده تر انجام دهید. شما در دوره آموزشی Udemy Drupal 8 Site Building به طور کامل با نصب و راه اندازی یک وب سایت با دروپال ۸ آشنا می شوید.

سرفصل های آموزشی ساخت سایت با دروپال ۸ :

 1. اشخاص، انواع محتوا و زمینه ها
 2. نحوه ایجاد یک نوع محتوای سفارشی
 3. استفاده از مشاهدات
 4.  اضافه کردن بلوک به مناطق
 5. ایجاد محتوای بلوک
 6. ساخت یک وبلاگ
 7. نمایش سوئیت
 8. پاراگراف ها
 9. نحوه جستجو کردن
 10. مدیر صفحه و پانل
 11. مديريت رسانه

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

 • 222 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center