Kotlin

آموزش توسعه اپ کوتلین و اندروید Udemy Kotlin & Android App Development Mastery 21 hours+ &3Apps یک آموزش کامل در زمینه برنامه نویسی و طراحی وب است. در واقع کوتلین طراحی شده تا با زبانی صنعتی-قدرتی و شی گرا ، عملکردی بهتر از جاوا داشته باشد. اما هنوز پر از سازگاری‌ هایی با کد جاوا است که اجازه داده کمپانی‌ های مهاجرتی از جاوا به کوتلین استفاده کنند. کوتلین علاوه بر پشتیبانی از کلاس‌ ها و متد های که در کوتلین به آن ها عضو توابع member functions می‌گوییم از برنامه‌ نویس شی گرا یا برنامه‌ نویسی رویه‌ای procedural programming با استفاده از توابع را نیز پشتیبانی می‌ کند.

همانند C و ++C نقطه شروع به برنامه کوتلین تابعی به نام main است که ارایه‌ ای شامل خطوط دستور را منتقل می‌ کند. همچنین از پوسته script-style و الحاق رشته‌ ای Perl و Unix/Linux نیز پشتیبانی می‌ شود. در جولای سال ۲۰۱۱، JetBrains از پروژه کوتلین پرده برداری کرد همان زبان جدیدی که برای ماشین مجازی جاوا یک سال تحت توسعه و پیشرفت قرار گرفت.

یک برنامه Android یک برنامه نرم افزاری است که بر روی پلت فرم اندروید اجرا می شود. از آنجا که پلت فرم اندروید برای دستگاه های تلفن همراه ساخته شده است، یک برنامه معمولی اندروید برای گوشی های هوشمند و یا قرص PC در سیستم عامل اندروید محسوب می شود. همان طور که از آندروید استودیو Kotlin یک زبان برنامه نویسی کاملاً پشتیبانی شده توسط گوگل در سیستم عامل اندروید است پس به طور مستقیم در بسته اندیشه استودیو ۳٫۰ IDE به عنوان جایگزین برای کامپایلر جاوا استاندارد استفاده می شود. کامپایلر Android Kotlin به کاربر اجازه می دهد که بین جاوا ۶- یا جاوا سازگار با Java 8 را انتخاب کند. در دوره آموزشی  Udemy Kotlin & Android App Development Mastery 21 hours+ &3Apps به طور کامل با توسعه اپ با کوتلین و اندروید آشنا می شوید.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 420 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center