Master Android 7

 

با دوره آموزش توسعه اپ های اندروید ۷  Master Android 7 App Development شما یاد خواهید گرفت برنامه های کاربردی برای آخرین نسخه از Android 7 Nuga را به گونه ای توسعه دهید که هم در دستگاه های قدیمی تر اندروید و هم دستگاه هایی که نسخه های قدیمی تر اندروید را دارند کار می کنند. دانلود، نصب و پیکربندی نرم افزار مورد نیاز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. می توانید اولین اپ اندروید ۷ خود و طیف وسیعی از برنامه هایی که جنبه های کلیدی چارچوب Android را نشان می دهند، ایجاد کنید. برنامه های خود را در شبیه ساز یا یک گوشی یا تبلت واقعی تست کنید. شما برنامه نویسی جاوا را خواهید آموخت زیرا توسعه برنامه های آندروید نیاز به دانش جاوا دارد. همچنین یاد می گییرید که از اندروید استودیو ۲٫۳ ، جدیدترین نسخه ابزار برتر Android گوگل استفاده کنید.

با دوره آموزش توسعه اپ های اندروید ۷  Master Android 7 App Development یاد می گیرید چگونه از پایگاه داده هاو خدمات وب استفاده کرده و طرح جدید محدودیت، برای ایجاد صفحه “کشیدن و رها کردن” را به کار بگیرید. همچنین از کتابخانه های قدرتمند کد برای پخش فیلم، دانلود اطلاعات وب سایت، دستکاری تصاویر و غیره استفاده می کنید.

آنچه در دوره آموزش Master Android 7 App Development خواهید آموخت :

  • به صورت گام به گام  به شما آموزش داده می شود که چگونه برنامه های اندروید ۷ را  برای پلت فرم گوگل Nougat بسازید، که در نسخه های قدیمی تر اندروید کار خواهد کرد.
  • با هر گام، علت ها و چراها توضیح داده می شود.
  • شما دانش سطح تخصصی زبان برنامه نویسی جاوا را خواهید داشت و دقیقاً می دانید هر فرآیند توسعه اندروید Nougat چگونه کار می کند.
  • این دوره به طور مداوم به روز می شود، بنابراین شما آخرین نسخه Android Nougat را یاد خواهید گرفت.
  • مطالب جدید همیشه در حال اضافه شدن هستند، و شما با دسترسی تمام طول عمر به دوره تحت پوشش هستید.
  • پشتیبانی دیوانه کننده است – سوالاتی که دارید در آن روز پاسخ داده می شود.
  • یک توسعه دهنده اپ اندروید ۷ خبره خواهید بود.
  • مهارت هایی که یاد می گیرید تقاضای بالایی دارند. شما آموخته اید که مانند یک متخصص برنامه ریزی کنید. برو این کار را بکن!

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 244 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center