• مخابرات کرمانشاه

متریال دیزاین اندروید

آموزش کامل متریال دیزاین اندروید Udemy The Complete Android Material Design Course متریال دیزاین Material Design یا طراحی متریال در بیشتر زبان های برنامه نویسی حرف اول را می زند و حتی شرکت های وجود دارند که قالب هایی به عنوان متریال دیزاین به فروش می رسانند همانند شرکت Dev Component که قالب های آماده را برای زبان برنامه نوسی C# و c++ منتشر می کنند و بیشتر این قالب ها پولی هستند و به فروش می رسند البته دیزاینر هایی هم هستند که با گرفتن مبلغی یک ui کاملاً متریال برای شما پیاده سازی می کنند.

متریال یعنی ماده و دیزاین یعنی طراحی و به طور کلی متریال دیزاین یک الگو و قاعده طراحی ارائه شده توسط گوگل هست و به همین دلیل زبان طراحی گوگل محسوب می شود. متریال دیزاین Material Design نوعی استاندارد طراحی است که در سال ۲۰۱۴ توسط گوگل مطرح شد. این شرکت از آن زمان طراحی بسیاری از محصولاتش را بر اساس استاندارد انجام داده است و به توسعه‌ دهندگان و طراحان نیز پیشنهاد می کند تا در طراحی سرویس‌ ها و اپلیکیشن‌ هاشون از متریال دیزاین استفاده کنن چرا که گوگل معتقده این نوع طراحی در تمامی دستگاه‌ ها کاربردی است و مورد استفاده است و اصول طراحی متریال دیزاین بر مبنای حرکت و جلب توجه بیننده می باشد.

این دوره به طور خاص طراحی شده است که به شما قوانین طراحی مواد Android را آموزش می دهد و چگونگی پیاده سازی آن ها را در برنامه های Android اندروید واقعی نشان می دهد. این دوره یکی از بهترین دوره های طراحی اندیشه در Udemy در سراسر وب محسسوب می شود.

سر فصل های آموزشی متریال دیزاین اندروید :

۱- مقدمه و اطلاعات درس
۲- شروع شدن
۳- نوار ابزار
۴- کشوی پیمایش
۵- متن
۶- دکمه
۷- کنترل انتخاب
۸- نوار پیشرفت
۹- گفتگوها
۱۰- Snackbar
۱۱- ناوبری پایین
۱۲- ViewPager و تصویر نمایش اسلاید
۱۳- طرح بندی برگه
۱۴- انعطاف پیکربندی نوار ابزار
۱۵- نمایش کارت
۱۶- RecyclerView
۱۷- لغزنده
۱۸- کش رفتن بازخوانی چیدمان

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 636 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center