• مخابرات کرمانشاه

مدیریت ویندوز سرور

آموزش مقدماتی تا پیشرفته مدیریت ویندوز سرور Udemy Windows Server Administration : Beginner To Pro In 7 Days یک آموزش کامل در زمینه سیستم عامل است. مدیریت ویندوز سرور یک موضوع پیشرفته شبکه کامپیوتری است که شامل نصب و پیکربندی سرور، نقش سرور ها، ذخیره سازی، Active Directory و گروه سیاست، فایل، چاپ و خدمات وب، دسترسی از راه دور، مجازی سازی، سرورهای برنامه، عیب یابی، عملکرد می باشد همچنین ویندوز سرور یک گروه از سیستم عامل های طراحی شده توسط مایکروسافت است که از مدیریت سطح ، ذخیره سازی داده ها، برنامه ها و ارتباطات پشتیبانی می کند. نسخه های قبلی ویندوز سرور روی ثبات، امنیت، شبکه ها و پیشرفت های مختلف در سیستم فایل متمرکز شده است.

در این دوره آموزشی چه چیزی را یاد می گیرم؟ شما درک اصول سیستم عامل لینوکس و توانایی اعمال این دانش به شیوه ای عملی و مفید را فرا می گیرید. همچنین مهارت های مورد نیاز برای کار بسیار سودآور لینوکس را به دست می آورید. این دوره گام به گام در مورد نحوه نصب، پیکربندی و استفاده از ویندوز سرور ۲۰۱۲ در محیط کسب و کار یا سازمان دولتی را توسط مربی با تجربه Microsoft Certified آموزش می بینید. نصب ویندوز سرور ۲۰۱۲، ساخت یک کنترلر دامنه ویندوز، دایرکتوری فعال، خط مشی گروهی، سرور مجازی و … را گام به گام و به صورت مرحله ای آموزش می بینید. این دوره به شما یک درک نظری جامع از مدیریت ویندوز سرور ۲۰۱۲ و همچنین مهارت های عملی برای استفاده حرفه ای در کار را به شما می دهد.

در این دوره آموزشی درس را با استفاده از ویندوز سرور ۲۰۱۲ آموزش می دهیم اما تقریباً تمام درس ها را می توان در ویندوز سرور ۲۰۱۶ اجرا کرد. ویندوز سرور ۲۰۱۲ یکی از محبوب ترین نسخه ها در دنیای شرکت های بزرگ است، بنابراین برای اولین بار این نسخه را یاد می گیرد. این دوره مناسب افرادی است که می خواهند مهارت های شغلی واقعی را به دست آورند به همین ترتیب می توانند یک کار مدیر سیستم را دریافت کنند.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 362 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center