• مخابرات کرمانشاه

 تکنیک های روتوش

آموزش تکنیک های روتوش برای ساخت چهره فانتزی Using Retouching Techniques To Create Fantasy Portrait یک آموزش کامل در زمینه عکاسی و ویرایش است. روتوش عکس گاهی اوقات به عنوان رتوچو کردن یا آبرنگ کردن نامیده می شود و در واقع به فرایند دستکاری عکس ها به منظور تغییر ظاهر یک موضوع اشاره می کند. که ممکن است شامل اصلاحات اساسی باشد مانند پاک کردن جوش یا حتی رنگ شدن صورت و تغیر سایز صورت و ….باشد آموزش تکنیک های روتوش برای ساخت چهره فانتزی می تواند به شما کمک کند که پرتره های حرفه ای را ایجاد کنید، اثرات علمی تخیلی شگفت انگیز- فانتزی را به یک واقعیت تبدیل کنید و با روتوش و دستکاری در صحنه های دیگر جذابیت بیشتری در عکس هایتان ایجاد کنید.

آموزش روتوش برای یادگیری مبتدی و تکنیک های پیشرفته است و همچنین برای افزایش و بهبود مهارت های ویرایش عکس های دیجیتال بسیار مفید است. در این آموزش ویدیوئی ۵۰ دقیقه ای ما با یک تصویر نادرست از یک دختر شروع می کنیم و شما نیز برای تمرین می توانید یک عکس از شخصی را در هر فضایی که دوست دارید با استفاده از دوربین بگیرید و سپس آن را به نوعی شخصیت فانتزی تبدیل کنید.

ما در هر مرحله تغییراتی را بر روی چهره دختر ایجاد می کنیم مثل : کار بر روی پوست، درجه بندی رنگ پوست، روشنایی یا تیره کردن چشم ها و غیره همچنین در آخر بر روی پس زمینه آن کار می کنیم. با تکنیک هایی که بعد از اتمام این آموزش انجام می دهید شما قادر خواهید بود زمینه های مختلفی برای پرتره های خود ایجاد کنید. در دوره آموزشی تکنیک های روتوش برای ساخت چهره فانتزی Using Retouching Techniques To Create Fantasy Portrait با تکنیک های روتوش برای ساخت چهره فانتزی آشنا می شوید و می توانید خلاقیت را در آثار خود ایجاد کنید.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 282 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center