• مخابرات کرمانشاه

VirtualBox

نرم افزار VirtualBox با نسخه ۶٫۰٫۰ به روز رسانی شد

نرم افزار اجرا و استفاده همزمان از چندین سیستم عامل VirtualBox یک مجازی ساز کامل همه منظوره برای سخت افزار های x86 می باشد. هدفمند در سرور، دسکتاپ و استفاده تعبیه شده، در حال حاضر این برنامه تنها راه حل مجازی سازی حرفه ای با کیفیت و یک نزم افزار منبع باز است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای راه اندازی چند سیستم عامل در کنار یکدیگر بر به مشکل خرده باشید. راه حل این کار استفاده از نرم افزار VirtualBox است. تنها با چند کلیک و یک نصب ساده می توانید تعداد زیادی سیستم عامل را به شرط کارایی کامپیوتر شما در کناار یکدیگر داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار VirtualBox :

  • پیمان های بودن. VirtualBox دارای یک طراحی بسیار مدولار با رابط برنامه نویسی داخلی به خوبی تعریف شده و یک طراحی کلاینت/سرور است. این امر کنترل آن را از چندین رابط در یک زمان آسان می کند : برای مثال، شما می توانید یک ماشین مجازی را در یک رابط کاربری گرافیکی ماشین مجازی معمولی شروع کنید و سپس آن ماشین را از خط فرمان، و یا احتمالا از راه دور کنترل کنید. VirtualBox همچنین با یک مجموعه کامل توسعه نرم افزار همراه است : اگرچه این نرم افزار منبع باز است، شما لازم نیست برای نوشتن یک رابط کاربری جدید لینوکس، منبع را هک کنید.
  • توصیف های ماشین مجازی در XML. تنظیمات پیکربندی ماشین های مجازی به طور کامل در XML ذخیره می شوند و مستقل از ماشین های محلی هستند. تعاریف ماشین مجازی بنابراین به راحتی می توانند به کامپیوتر دیگر منتقل شوند.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 398 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center