VirtualBox

 

نرم افزار اجرا و استفاده همزمان از چندین سیستم عامل VirtualBox یک مجازی ساز کامل همه منظوره برای سخت افزار های x86 می باشد. هدفمند در سرور، دسکتاپ و استفاده تعبیه شده، در حال حاضر این برنامه تنها راه حل مجازی سازی حرفه ای با کیفیت و یک نزم افزار منبع باز است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که برای راه اندازی چند سیستم عامل در کنار یکدیگر بر به مشکل خرده باشید. راه حل این کار استفاده از نرم افزار VirtualBox است. تنها با چند کلیک و یک نصب ساده می توانید تعداد زیادی سیستم عامل را به شرط کارایی کامپیوتر شما در کناار یکدیگر داشته باشید.

ویژگی های نرم افزار VirtualBox :

  • پیمان های بودن. VirtualBox دارای یک طراحی بسیار مدولار با رابط برنامه نویسی داخلی به خوبی تعریف شده و یک طراحی کلاینت/سرور است. این امر کنترل آن را از چندین رابط در یک زمان آسان می کند : برای مثال، شما می توانید یک ماشین مجازی را در یک رابط کاربری گرافیکی ماشین مجازی معمولی شروع کنید و سپس آن ماشین را از خط فرمان، و یا احتمالا از راه دور کنترل کنید. VirtualBox همچنین با یک مجموعه کامل توسعه نرم افزار همراه است : اگرچه این نرم افزار منبع باز است، شما لازم نیست برای نوشتن یک رابط کاربری جدید لینوکس، منبع را هک کنید.
  • توصیف های ماشین مجازی در XML. تنظیمات پیکربندی ماشین های مجازی به طور کامل در XML ذخیره می شوند و مستقل از ماشین های محلی هستند. تعاریف ماشین مجازی بنابراین به راحتی می توانند به کامپیوتر دیگر منتقل شوند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 103 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 نامیا

upload center