واترفاکس

نسخه Waterfox اضافه شد

نرم افزار مرورگر واترفاکس Waterfox نسخه ۶۴ بیتی فایرفاکس است. توسعه دهندگان مرورگر، کد منبع فایرفاکس را به صورت ویژه برای دستگاه هایی که نسخه ۶۴ بیتی ویندوز را اجرا می کنند اصلاح کردند. نرم افزار واترفاکس Waterfox طراحی شده برای ویرایش های ویندوز ۶۴ بیتی می تواند از مزایای RAM سریعتر، سرعت پردازش،‌ و ثبات بیشتر در سیستم های ۶۴ بیتی بهره مند شود. تنها تبدیل کد های منبع فایرفاکس برای متمایز بودن واترفاکس Waterfox از فایرفاکس دیگر مرورگر های وب مبتنی بر فایرفاکس کافی نیست. ترفندهای منحصر بفرد دیگری به بهره برداری از سرعت سیستم های ۶۴ بیتی کمک می کنند. همانطور که وب سایت واترفاکس بیان می کند، سرعت مأموریت آن است.

Waterfox به منظور ارتقاء تجربه مرورگر شما با ارائه یک اکسپلورر وب سرعت بالا، قابل اعتماد و امن، به طور ویژه برای معماری ۶۴ بیتی طراحی می شود. بر اساس موتور و کد منبع فایرفاکس، با استفاده از کامپایلر ++C اینتل اجرا می شود که قابلیت اطمینان و سرعت مرورگر را تضمین می کند.

این مرورگر علاوه بر تمامی مزایای فایرفاکس،‌ در عین حفظ منابع سیستم، گزینه های سفارشی قدرتمند و ویژگی های امنیتی را ارائه می دهد. رابط مبتنی بر زبانه آن به شما اجازه می دهد تا صفحات متعدد را به صورت همزمان باز کنید.

بوک مارک های هوشمند، مدیریت دانلود، گروه بندی تب و بررسی املا تنها برخی از ویژگی های عالی این مرورگر هستند. همچنین این نرم افزار با یک سد pop-up همراه است و با مهار دسترسی به سایت های حمله گزارش شده و جعلی وب، از کامپیوتر شما در برابر ویروس ها و جاسوس افزارها محافظت می کند.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 488 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center