• مخابرات کرمانشاه

WinAutomation

نرم افزار خودکار سازی فعالیت تکراری در ویندوز WinAutomation Professional Plus یک نرم افزار کاربردی و راحت است که متناسب با نیاز شما طراحی شده است. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مجبورید هر روز بار ها و بار ها فعالیت های تکراری زیادی را با استفاده از کامپیوتر انجام دهید ما با استفاده از نرم افزار خودکار سازی فعالیت تکراری در ویندوز WinAutomation Professional Plus به شما کمک کرده ایم که این مشکل بزرگ را برطرف کنید نرم افزار WinAutomation این امکان را فراهم می کند که کاربر بتواند ویندوز خود را برای انجام خودکار فعالیت های تکراری تنظیم کند.

نرم افزار WinAutomation به شما امکان می دهد که سیستم و پروسه های فایل و یا پرونده ها را ایجاد کنید که می تواند به کاهش انجام چندین وظایف منو مانند تغییر نام فایل ها، ارسال ایمیل و ادغام فایل های اکسل کمک کند. نرم افزار خودکار سازی فعالیت پیشرفته ترین نرم افزار اتوماسیون ویندوز می باشد که برای اجرای اتوماتیک دستورات شما در سیستم به یک Macro Recorder و یک Web Recorder مجهز شده است.

WinAutomation شامل برنامه های مفید و همچنین اطلاعات پشتیبانی اضافی در وب سایت ناشر است با وجود همه ی این ها شروع به کار هنوز بزرگترین مشکل برای کاربران جدید است و این برنامه می تواند آموزش مفیدی را به همراه داشته باشد به ویژه که شامل نمونه هایی از مشاغل است که کاربران می توانند با آن ویرایش و بازی کنند. همچنین این برنامه از راهنمایی ها یا دیگر پشتیبانی های یکپارچه برخوردار است که به صراحت چگونگی آن را توضیح می دهد. نحوه عملکرد WinAutomation به این صورت است که ما یک کار برای ردیابی تمام اطلاعات فایل مربوط به رزومه متقاضی در یک جدول داده WinAutomation ایجاد می کنیم سپس آن ها را تغییر نام می دهیم و به یک پوشه جدید انتقال می دهیم در واقع این نرم افزار قادر به نمایش اطلاعات فایل در یک پنجره پاپ آپ در هنگام انجام کاراست.

ویژگی های کلیدی:

  • پر کردن اتوماتیک و ارسال فرم های وب با استفاده از اطلاعات موجود در فایل های لوکال.
  • نقل و انتقالات FTP
  • دانلود و آپلود فایل ها یا کل پوشه ها به صورت زمان بندی شده.
  • تحلیل ایمیل ها و به روز رسانی.
  • نصب آسان و راحت.
  • قابلیت دستکاری فایل ها و پوشه ها.

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 322 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center