مایکروسافت ویندوز سرور

 

نرم افزار مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۹ Windows Server برای کامپیوتر، جدید ترین نسخه ویندوز سرور است که برای کاربران ارائه شده است. این سیستم عامل برای تمام کاربران در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد. این نسخه به قدری قدرتمند است که به زودی تمامی رقبا و سایر نسخه های ویندوز سرور را از دور رقابت خارج خواهد کرد.

در توضیح این نرم افزار آمده است که: ویندوز سرور ۲۰۱۹ جدیدترین نسخه از سیستم عامل های تحت شبکه شرکت مایکروسافت است.

مهمترین تغییرات این نسخه جدید امکان اجرای اسکریپت های سیستم عامل لینوکس است که تحولی بزرگ برای ویندوز سرور و ویژگی های امنیتی آن خواهد بود. همچنین این نسخه جدید به ویندوز دیفندر پیشرفته (ATP) مجهز شده است که می‌تواند حملات مختلف از جمله حملاتی با نام روز صفر و سایر حملات را کشف و از بروز آن‌ ها پیش از به وجود آمدن صدمه ای جدی جلوگیری کند. چهار موضوع مهم در رابطه با تغییرات این نسخه نسبت به نسخه های دیگر شامل سازگاری با محیط ترکیبی، امنیت، بستر نرم افزاری و HCI Hyper-converged infrastructure است.

ویژگی های کلیدی نرم افزار مایکروسافت ویندوز سرور ۲۰۱۹ :

  •  در نسخه جدید ویندوز سرور همچنین قابلیت Shielded Windows 2019 اضافه شده تا از ماشین‌های مجازی لینوکسی به شکل خوبی محافظت کند. همچنین ویژگی دیگری به نام رمزگذاری ماشین‌های مجازی را نیز ارائه خواهد شد و این درحالی است که ویندوز سرور ۲۰۱۹ از همان مکانیزم مجوز دهی ویندوز سرور ۲۰۱۶ استفاده می‌کند.
  • Remote Desktop Session Host یکی از ویژگی‌های جدید ویندوز سرور ۲۰۱۹ است و به کاربران کمک می کند تا  بتوانند از طریق آن از برنامه‌های مبتنی بر ویندوز استفاده کنند یا حتی به محیط ویندوز دسترسی پیدا کنند. با استفاده از این قابلیت کاربران قادر خواهند بود تا از منابع سرور مربوطه و برنامه های مبتنی بر ویندوز استفاده کرده و حتی می‌توانند به ذخیره فایل‌ های مختلف خود بپردازند.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 224 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center