• مخابرات کرمانشاه

WinExt Batch Operator

نرم افزار انجام عملیات گروهی روی فایل ها و فولدر ها WinExt Batch Operator Enterprise برای کامپیوتر، یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن کار بر روی فایل ها و فولدر های سیستم های کامپیوتری و ویرایش آن ها به صورت گروهی می باشد. این نرم افزار توسط شرکت TriSun Software برای کامپیوتر به بازار عرضه شده است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که: یک نرم افزار مفید و کاربردی است که هدف آن انجام عملیات و کار های مختلف بر روی فایل ها و فولدر های مختلف به صورت گروهی می باشد. این نرم افزار به کاربران کمک می کند تا بتوانید فایل های غیر ضرور خود را حذف نمایید، و یا ویژگی های داخلی فایل ها و فولدر ها را تغییر دهید.

همچنین می توانید با استفاده از این نرم افزار فایل ها یا فولدر ها را به صورت گروهی کپی(Copy) کرده، به مسیر دیگری جابجا (Move) کنید یا تغییر نام (Rename) دهید.

ویژگی های کلیدی نرم افزار عملیات گروهی روی فایل ها و فولدر ها WinExt :

  • رابط کاربری قرار گرفته در نرم افزار بسیار ساده و کاربردی بوده و ابزار موجود در آن باعث می شود تمام نیاز های شما با تنها یک یا چند کلیک به سرانجام می رسد.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل ها را به سادگی به سطل آشغال منتقل کرده و یا آن ها را به طور کامل از سیستم خود حذف نمایید.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل ها و فولدر ها را به صورت گروهی و از مکان های مختلف کامپیوتر به مکانی دیگر منتقل نمایید.
  • با استفاده از این نرم افزار می توانید ویژگی های مربوط به فایل ها / فولدر های انتخاب شده مانند خواص Read-only، حالت پنهان (Hidden) و … را به طور گروهی برای فایل های مورد نظر خود تغییر دهید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 82 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center