• مخابرات کرمانشاه

شبکه بیسیم

نرم افزار بررسی دستگاه های متصل به یک شبکه بیسیم Wireless Network Watcher یک نرم افزار کاربردی و دقیق در زمینه ی شبکه بیسیم است. با توجه به گسترش روز به روز تکنولوژی و فناوری شبکه های بیسیم (Wireless) روز به روز نرم افزار هایی در این زمینه ارائه می شوند که به کاربران در استفاده بهتر از توانایی های تکنولوژی کمک می کند. نرم افزار بررسی دستگاه های متصل به یک شبکه بیسیم Wireless Network Watcher یک ابزار کوچک و سبک است که شبکه بی سیم شما را اسکن می کند و سپس لیستی از تمام دستگاه هایی که در حال حاضر به شبکه شما متصل هستند نمایش می دهد.

این نرم افزار اطلاعات دقیق درباره هر دستگاه متصل را از جمله: آدرس IP، آدرس MAC، تولید کننده کارت شبکه و (به صورت اختیاری) نام رایانه نشان می دهد. اگر شما نیاز به انتقال این داده ها دارید، می توانید لیست دستگاه متصل شده را به فایل html / xml / csv / text متصل کنید یا لیست را به کلیپ بورد کپی کنید و سپس به یک برنامه صفحه گسترده وارد کنید. به طور کلی Wireless Network Watcher ابزار کوچکی است که یک پنجره را به شبکه شما نشان می دهد با این وجود دیگر هیچ راهی برای ورود مهاجمین باقی نمی ماند.

یکی از کاربرد های مفید نرم افزار Wireless Network Watcher را می توان در استفاده بی‌سیم از اینترنت و مراقبت از سرویس اینترنت وایرلس خود (مانند استفاده از Wi-Fi) در مقابل استفاده افراد دیگر نام برد تا هر گاه غریبه‌ ها قصد استفاده از اینترنت شما را داشتند به شما هشدار دهد و در صورت مشاهده استفاده غریبه‌ ها از اینترنت قبل از خاموش کردن مودم و تعویض رمز عبور کلیه دستگاه‌ ها را شناسایی کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • اسکن و نمایش کلیه دیوایس ها در یک شبکه بیسیم.
  • امکان کپی نمودن اطلاعات نمایش داده شده در حافظه کلیپ بورد.
  • استفاده آسان و کاربردی.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 345 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center