• مخابرات کرمانشاه

خون جادوگر

بازی تیراندازی خون جادوگر Witch Blood برای کامپیوتر، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، تیراندازی، خشن، ترسناک و ماجراجویی است که توسط شرکت Kerim Kumbasar در سپتامبر سال ۲۰۱۸ عرضه شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نمی باشد.

در داستان این بازی آمده است که : در افسانه ها می گویند که روستای ما در چندین قرن پیش توسط جادوگران نفرین شده بود. نیاکان ما این سرزمین را بعد از نبردی خونین با جادوگران ترک کردند. ما فکر می کردیم که این نفرین تمام شده و سرزمین ما در صلح و آرامش به سر می برد.

اما در یکی از شب ها، دوباره روستای ما با جادوگرانی که در جنگل زندگی می کنند مواجه شد. حال وقت آن رسیده که تمام تلاشم را بکنم و به خاطر مردم روستا و خود روستا، شکار جادوگران را آغاز کنم. از خود در برابر جادوگران ، حیوانات و سایر چیزهای خطرناک محافظت کنید . کاوش در جنگل های بزرگ ، معابد ، غارها ، اردوگاه ها ، شهرها و غیره بخشی از وظیفه شماست . هرکاری انجام می دهید فقط و فقط به زنده ماندن فکر کنید.

ویژگی های کلیدی بازی تیراندازی خون جادوگر Witch Blood :

  • در طول بازی می توانید به مبادله کالا به کالا بپردازید. برای انجام این کار سعی کنید تا در جست و جو های خود آیتم های ارزشمند پیدا کرده و در مناطق مختلف آن ها را با اجناس و اسلحه هی مورد نیاز خود عوض کنید.
  • هم چنین برای انجام مبادله می توانید حیوانات مختلف را شکار کرده و از پوست و گوشت آن ها برای انجام مبادلات استفاده کنید.
  • نقشه بازی بسیار وسیع بوده و شما می توانید در آن ها به جست و جو پرداخته و نقاط سری در طول بازی را کشف کنید.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 125 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center