بوت کردن USB

نرم افزار بوت کردن YUMI (نصب کننده مولتی بوت جهانی شما) جانشینی برای فایل های ISO مولتی بوت ما هستند. این نرم افزار می تواند برای ایجاد یک فلش درایو USB مولتی بوت قابل بوت شامل سیستم عامل های مختلف، امکانات آنتی ویروس، شبیه سازی دیسک، ابزارهای تشخیصی، و غیره استفاده شود.

برخلاف فایل های MultiBootISO که از grub برای بوت شدن فایل های ISO به طور مستقیم از USB استفاده کردند،‌ یامی (YUMI) از syslinux برای بوت کردن توزیع های استخراج شده ی ذخیره شده بر روی دستگاه USB استفاده می کند، و در صورت لزوم، به استفاده از گراب برای بوت کردن فایل های ISO چندگانه از USB رجوع می کند.

گذشته از چند توزیع، برای ایجاد درایو USB قابل حمل مولتی بوت به خوبی سازمان یافته که هنوز هم می تواند برای سایر اهداف ذخیره سازی استفاده شود، همه فایل ها در پوشه مولتی بوت ذخیره می شوند.

نرم افزار بوت کردن USB یامی در اصل قرار بود برای ذخیره و اجرای ابزارها و سیستم عامل های “لینوکس فعال” مختلف از USB مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از یامی برای نصب لینوکس از USB روی یک هارد دیسک روی برخی کار می کند اما نه همه توزیع ها.

نرم افزار بوت کردن USB یامی هم مانند بسیاری از نصب کننده های جهانی USB کار می کند، با این تفاوت که می تواند برای نصب بیش از یک توزیع به منظور اجرای زنده از درایو بندانگشتی و کوچک شما استفاده شود. توزیع های قابل بوت USB هم می توانند با استفاده از همان ابزار نصب شوند.

دانـــــلود عمومی

جهت دانلود فایل های که در وب سایت نامیا دانلود وجود ندارند از سایر وب سایت ها می توانید از بخش نامیا راکت استفاده نمایید این بخش نیازمند خرید اکانت ویژه می باشد. نامیا راکت

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 415 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center