آنتی ویروس مایکروسافت

Microsoft Security Essentials نرم افزار امنیتی یا همان آنتی ویروس مایکروسافت به عنوان یک نرم افزار همیشه فعال، کامپیوتر خانگی را که در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، و دیگر برنامه های مخرب محافظت می کند. این نرم افزار امنینی از سوی خود شرکت مایروسافت ارائه گردیده و بر روی ویندوز ۷، vista و xp قابل اجرا می باشد. این شرکت ارائه این نرم افزار را برای ویندوز ۸ به بالا متوقف و به جای آن از Windows Defender استفاده کرده است. از ویژگی های بارز آنتی ویروس مایکروسافت می توان به رایگان بودن آن و همچنین سادگی در استفاده اشاره کرد به نحوی که بدون هیچگونه دخالتی میتواند امنیت سیستم سما را تامین نمایید.

Microsoft Security Essentials به دلیل رایگان بودن همیشه بروز بوده و شما خیالت از بابت امنیت سیستم عامل خود با استفاده از آخرین تکنولوزی روز راحت خواهد بود. آنتی ویروس امنیتی مایکر.سافت به ثورت کاملا بی سروصدا در پس زمینه در حال اجرا می باشد و بدون هیچ گونه بار اضافه بر روی pc شما در حال اجرا است و این ویژگی ها شاید از مهمترین ویژگی های یک آنتی ویروس خوب باشد که همه انها در آنتی ویروس مایکروسافت موجود است.

اگر شما از نسخه های دیگر ویندوز مانند ویندوز ۸، ۸٫۱ و ۱۰ استفاده میکنید باید از نسخه ارتقا یافت این نرم افزار یعنی Windows Defender استفاده نمایید. بی شک Microsoft Security Essentials را به عنوان یکی از نرم افزار های مطلوب مایکروسافت در زمینه امنیت می تواند نامید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 756 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
آپلود سنتر نامیا
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center