نامیا دانلود| دانلود رایگان کاربران اینترنت مخابرات استان کرمانشاه
عضویت با ایمیل

آیا قبلا حساب کاربری داشته اید? ورود


 • آیا با خرید بسته های نامیا دانلود نیاز به خرید ترافیک یا بسته از پنل مخابرات دیگر نیست؟

  خیر، بسته های موجود در سایت هیچ ارتباطی به سرویس های خریداری شده شما ندارد و حتما باید یکی از سرویس های اینترنت مخابرات بر روی خط شما فعال باشد.

 • آیا وب گردی و شبکه های اجتماعی نیز با نامیا دانلود رایگان می شود

  خیر، با خرید بسته های مدت دار نامیا دانلود در وب سایت نامیا دانلود ویژگی دانلود بی نهایت برای شما فعال میگردد. یعنی هر فایلی از قبیل فیلم، موزیک، نرم افزار، بازی کامپیوتر و موبایل و... که شما نیاز دارید را می توانید با بالاترین سرعت و بدون کم شدن ترافیک دانلود نمایید.
  این سریس در حال حاضر بر روی وب گردی ، استفاده از شبکه های اجتماعی مانند تلگرام تاثییر گذار نبود و سرعت و حجم مصرفی شما مطابق با بسته اینترنت خریداری شده ازمخابرات محاصبه میگردد.

 • استفاده از نامیا دانلود برای تمام ارائه دهنده های اینترنت مانند شاتل و آسیاتک و ... امکان پذیر است؟

  خیر، نامیا دانلود در حال حاضر تنها مختص کاربران اینترنت مخابرات منطقه کرمانشاه است. سایر کاربران می توانند از لینک های عمومی استفاده کنند.

 • آیا نامیا دانلود تنها برای کاربران شهر کرمانشاه است؟

  خیر نامیا دانلود قابل استفاده برای تمام کاربران مخابرات استان بوده و سایر شهرستان های استان نیز امکان استفاده از نامیا دانلود را دارند.

 • ویژگی اصلی نامیا دانلود برای کاربران چیست؟

  نامیا دانلود این ویژگی را برای کاربران اینترنت مخابرات فرآهم می آورد که با خرید بسته های مدت دار ، به هر فایلی که در سایت نامیا دانلود قرار دارد بدون کاهش حجم اینترنت دسترسی پیدا کنند. همچنین کاربران می توانند لینک فایل های موردنیاز خود را که روی سایت موجود نیست در بخش نامیا راکت ثبت کنند و در اسرع لینک دانلود رایگان ان را دریافت نمایند.

 • منظور از بالاترین سرعت یا سرعت بی نهایت چیست؟

  هر کاربر بدون توجه به طرح اینترنتی که در حال حاضر خریداری نموده (به عنوان مثال 1 مگابایت، 2 مگابایت و ... ) می تواند با بالاترین سرعت ممکن که در حال حاضر 16 مگابایت است (یعنی حدود 1.7 مگابایت بر ثانیه) فایل ها را دریافت نماید.

 • آیا برای استفاده از طرح بی نهایت نامیا دانلود باید سرویس یا طرح خاصی را خریداری نماییم؟

  خیر نامیا دانلود قابل استفاده بر روی تمام طرح های اینترنت مخابرات مخابرات است و نیاز به تغییر طرح یا خرید طرح جدیدی نیست و با طرح فعلی خود می توانید از نامیا دانلود و ویژگی های آن استفاده کنید.

 • آیا تنها فایل های موجود در سایت نامیا دانلود را می توان با خرید بسته های مدت دار دریافت کرد؟

  خیر تمام فایل های دانلودی موجود در اینترنت را می توانید با استفاده از ویژگی نامیا راکت دریافت کنید. تنها کافیست لینک فایل مورد نظر را در نامیا راکت وارد کنید پس از چند ثانیه به شما لینک دانلود رایگان از نامیا دانلود داده خواهد شد.

 • نامیا راکت چیست؟

  نامیا راکت ویژگی منحصر به فرد نامیا دانلود است که به شما امکان دریافت تمام فایل های موجود در اینترنت را بدون کم شدن حجم اینترنت و افزایش سرعت دانلود تا بالاترین سرعت می دهد. تنها کافیست لینک فایل مورد نظر خود را در بخش نامیا راکت وارد نمایید.

 • آیا طرح بی نهایت نامیا دانلود در سامانه فروش مخابرات قرار دارد؟

  خیر این طرح را می توانید در وب سایت نامیا دانلود به آدرس www.namiadownload.ir خریداری کنید و هیچ ارتباطی به طرح موجود در پنل فروش مخابرات ندارد و بصورت یک سرویس ویژه با همکاری مخابرات منطقه کرمانشاه به فروش می رسد.

 • چگونه به درگاه پرداخت نامیا دانلود اعتماد کنیم؟

  شرکت گسترش وب نامیا (مستقر در پارک علم و فناوری کرمانشاه) با همکاری مخابرات منطقه کرمانشاه طی قراردادی بلند مدت اقدام به ارائه خدامت ارزش افزوده بر بستر اینترنت نمو.ده است. به چند روش می توانید از صحت اعتبار طرح اطمینان حاصل نمایید: ● وب سایت نامیا دانلود دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن می باشد. ● دانلود فایل تست موجود در صفحه اول سایت نامیا دانلود (اطمینان از عدم کاهش حجم اینترنت و سرعت بالا) ● تماس با 2020 واحد فروش مخابرات

 • آیا در تعداد دفعات دانلود فایل ها محدودیت وجود دارد؟

  خیر ، به صورت نامحدود در بازه زمانی که از این طرح استفاده می کنید می توانید دانلود داشته باشید.

 • چگونه می توان طرح بی نهایت نامیا دانلود را خریداری کرد؟

  ● برای خرید سریع بسته ها می توانید وارد آدرس www.namiadownload.ir/reg شوید. (در بالای صفحه اصلی سایت نامیا دانلود هم مسیر خرید مشخص است.) ● در ابتدای صفحه طرح های زمان بندی شده را مشاهده نمایید، یکی از بسته ها (3 ، 15 ، 30 و 90 روزه) را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. ● درصورتی که قبلاً در سامنه عضو نبوده اید اطلاعات خود شامل نام و ایمیل به همراه رمز عبور را وارد کنید. ● بعد از عضویت مبلغ بسته را از طریق درگاه پرداخت واریز نمایید. ● اکنون به عنوان یک کاربر ویژه می توانید بصورت کاملاً رایگان از فایل های نامیا دانلود استفاده نمایید.

Image