رساله توضیح المسائل

 

نرم افزار رساله توضیح المسائل یازده تن از مراجع عظام تقلید یک نرم افزار کاربردی و ضروری برای هر مسلمان است. مرجع تقلید در مذهب فقهی امامیه به مجتهد جامع‌ الشرایطی گفته می‌ شود که توضیح المسائل یا رساله عملیه یا کتاب استفتائات داشته باشد و دارای پیروانی باشد که در فروع دین و احکام فقهی اسلامی از وی پیروی کنند. بنا به عقیده مشهور در میان فقه های شیعه مفتی و مرجع تقلید بایست زنده باشد. حال کتاب رساله توضیح‌ المسائل به سبکی از کتاب‌ های احکام شیعه گفته می‌ شود که توسط مراجع تقلید شیعه برای توضیح مسائل فقهی برای عموم نوشته می‌ شود. احکام با طبقه بندی موضوعی در آن آورده شده و گاهی حاوی استفتائات یعنی سؤال و جواب است.

نرم‌ افزار رساله توضیح المسائل یک نرم افزار کاربردی است که زندگی نامه یازده تن از مراجع عظام تقلید را بیان کرده است.

سيدمهدي حسين‌زاده، مدير موسسه نرم‌افزاري کوثر با اشاره به اين که تاكنون چنين نرم‌افزاري با اين قابليت در کشور عرضه نشده است، گفت: در اين نرم‌افزار متن کليات رساله توضيح‌المسائل يازده تن از مراجع تقليد به صورت کامل نمايش داده شده است. وي افزود: کاربران اين نرم‌افزار مي‌توانند هر مسأله را با استفاده از سيستم جست‌وجو با حداقل زمان ممکن بيابند. وي ادامه داد: نرم‌افزار رساله توضيح‌المسائل داراي بخشي با عنوان احکام خاص شامل احکام قرآن، احکام بانوان، احکام کودکان، احکام خانواده و موارد ديگر است که فتواي مراجع عظام تقليد نسبت به آن احکام متفاوت است.

زندگي‌ نامه به همراه عکس بيش از ۵۰ تن از مراجع و علما به صورت :  صوت و متن در اين نرم‌افزار موجود است و بيش از ۲۷ قطعه فيلم از لحظات به ياد ماندني مراجع عظام تقليد و ليست سايت مراجع در اين نرم‌افزار قابل مشاهده است. و بيش از پانصد لغت فقهي که نياز کاربر است به همراه توضيح کامل و جامع در اين قسمت نمايش داده شده است.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 340 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center