رفع خطا های هارد دیسکنرم افزار اسکن و رفع خطا های هارد دیسک Abelssoft CheckDrive 2018 یک نرم افزار کاربردی و جامع در زمینه اسکن و رفع خطا های هارد دیسک است در واقع هارد دیسک ها مغز رایانه می باشند بنابراین سیستم ایمنی باید فوراً نصب شود. نرم افزار رایگان برای CheckDrive یک اقدام پیشگیرانه کامل برای جلوگیری از مسائل در کامپیوتر شما است. CheckDrive از نرم افزار های کمپانی Abelssoft برای اسکن هارد دیسک می باشد که در کنار یک رابط کاربری آسان به شما کمک می کند دیسک ارورهایی را که بر اثر کرش سیستم اتفاق می افتد جستجو کرده و رفع کنید.

Abelssoft یک برنامه را برای تجزیه و تحلیل دیسک های سخت توسعه داده است و به راحتی دیسک های سخت بیش از ۱TB را مدیریت می کند همچنین از درایو های USB خارجی یا درایو های SSD  پشتیبانی می کند. این نرم افزار پس از اسکن سیستم در کنار تشخیص خطا های موجود قادر به تشخیص و نمایش اطلاعات سخت افزاری سیستم همچون نام، نوع و حجم دیسک، نام و حجم درایو ها، وضعیت سلامت هارد دیسک، تعداد پارتیشن ها، فایل سیستم ها و میزان حافظه استفاده شده می باشد.

CheckDrive تمام هارد دیسک های کامپیوتر را نصب می کند به منظور افزایش امنیت ذخیره سازی داده ها همچنین فرآیند اسکن بیش از چند دقیقه طول نمی کشد و توصیه می شود قبل از پایان کار از کار کردن با کامپیوتر خوداری کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • رابط کاربری آسان و راحت
  • اسکن درایو های سیستم و یافتن ارور های موجود
  • مانیتورینگ لحظه ای هارد دیسک
  • مشخص کردن میزان فضای استفاده شده هارد دیسک
  • تشخیص نیاز هارد دیسک به پاک سازی یا دفرگ کردن
  • نمایش اطلاعات سخت افزاری مربوط به درایو ها
  • می توان تنظیمات داخلی نرم افزار را به گونه ای مشخص کرد که سیستم به صورت خودکار عملیات مانیتورینگ و اسکن را در فاصله زمانی مشخص شروع کند.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 481 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید