AccuWeather

نرم افزار AccuWeather Platinum با نسخه ۴٫۶٫۲ به روز رسانی شد

با نرم افزار پیش بینی آب و هوا AccuWeather با آخرین وضعیت آب و هوایی در ارتباط باشید. و حالا با پشتیبانی از Android Wear این برنامه رایگان ویژگی های جدیدی را به نمایش می گذارد. تغییرات آب و هوا یک رویداد طبیعی است که در زندگی تکتک افراد می تواند تاثیر گذار باشد. مسافرت رفتن، کشاورزی برنامه ریزی کاری و ورزشی تنها جزیی از این امور هستند که قابل لمس می باشند از این رو پیش بینی وضعیت آب و هوایی میتواند تصمیم گیری ها را ساده تر کند از این جهت یک نرم افزار پیش بینی آب هوا به عنوان یک نرم افزار ضروری در هر گوشی تلفن همراهی می تواند الزامی به شمار برود.

ویژگی های کلیدی AccuWeather:

  • پیش بینی دقیقه به دقیقه بارش ها برای دو ساعت بعد مکان یابی بسیار دقیق حتی تا خیابان شما یا تعیین محل GPS. در دسترس برای کشوره ای همجوار ایلات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان، ایرلند، ژاپن، فرانسه، آلمان، بلژیک، سوئیس، اسپانیا، هلند، لوکزامبورگ، و یک لیست در حال توسعه از مکان های جهانی. شامل نوع و شدت بارش و زمان شروع و پایان برای بارش.
  • ویجت MinuteCast همچنین ویجت صفحه اصلی برای نمایش پیش بینی دو روزه با هشدارهای آب و هوای شدید برای موقعیت GPS شما و یک ساعت زمان در حال حاضر در نرم افزار پیش بینی آب و هوا در دسترس است. ویجت های قابل اندازه بندی مجدد، چند مکانه نیز با جزئیات آب و هوا حتی بیشتر در دسترس است.
  • برای مکان ها در سراسر جهان، وقتی AccuWeather برف، یخ، باران، باد، و یا احتمال رعد و برق را پیش بینی می کند، یک علامت تعجب نارنجی نمایش داده شده در صفحه نمایش جاری و نمایش های ۱۵ روزه را خواهید دید.
  • اعلان ها را برای هشدارهای آب و هوای شدید در ایالات متحده بکشید.
  • رادار برای تمام شمال آمریکا و اروپا، و ماهواره ها در سراسر جهان که نقشه های تعاملی گوگل را با نمایش لحظه ای نقشه ها برای مکان های ذخیره شده پوشش می دهند.
  • اخبار جاری و ویدئوهای آب و هوا، با بسیاری از دسترسی ها به هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی.
  • به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی پس شما می توانید با استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی بر روی دستگاهتان، موقعیت های مکانی خود را بصورت ساعتی یا پیش بینی های ۱۵ روزه به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 507 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center