AlfaReader

نرم افزار خواندن کتاب های الکترونیکی و صوتی AlfaReader یک نرم افزار کاربردی در زمینه خواندن کتاب های الکترونیکی و صوتی است. نرم افزار AlfaReader مانند بسیاری از نرم افزار های دیگر در زمینه کتاب های الکترونیکی به شما اجازه می دهد تا کتاب ها و مجلات PDF، EPUB، MOBI، FB2، CBZ، DJVU و TXT را بخوانید. شما می توانید بین چندین الگوی خواندن الکترونیکی ، صفحات زوم و اندازه فونت را انتخاب کنید. این نرم افزار به طور خودکار موجب صرفه جویی در نشانه بین کتابی  یا همان بوک مارک، اندازه پنجره و قالب خواندن برای هر کتاب می شود. شما به راحتی می توانید کتاب را با جدول رقابت ها مرور کنید و از صفحه کلید برای نوشتن آن استفاده کنید.

نرم افزار آلفا ریدر برای استفاده و عملکرد صوتی پخش برای گوش دادن به کتاب های صوتی راهی آسان را فراهم می کند. این برنامه محبوب فرمت های صوتی MB4 و MP3 را پشتیبانی می کند. همچنین این اجازه را می دهد تا به بازی با کتاب های تک فایل یا کتاب چند فایل دسترسی داشته باشید. با توجه به گزینه های مرتب سازی می توانید فایل ها را به ترتیب قرار دهید. کاربران می توانند به طور خودکار جایی که گوش دادن کتاب آن ها به پایان رسیده است را علامت گذاری کنند و دفعه بعد هنگام شروع به پخش از مکان نشانه گذاری استفاده کنند.

هنگام اضافه کردن یک کتاب جدید به AlfaReader در قفسه کتاب مجازی ظاهر می شود که می تواند به شما در سازماندهی کتابخانه کمک کند. اگر می خواهید کتابخانه بزرگتر را نیز مدیریت کنید می توانید نرم افزار مدیریت کتاب Alfa eBooks Manager را نصب کنید.

ویژگی های کلیدی :

  • امکان دانلود کتاب ها از کاتالوگ OPDS
  • افزودن نشانک ها
  • امکان سفارشی سازی قالب های خواندن
  • گوش دادن به کتاب های صوتی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 825 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center