Antigraviatorبازی ماشین های ضد گرانشی Antigraviator یک بازی در سبک مسابقه ای، ورزشی، اکشن و سرگرم کننده در است که توسط شرکت Iceberg Interactive در سال ۲۰۱۸ ارائه شده است.

در دستان این بازی آمده است که : در سال ۲۲۱۰ مسابقات به مراتب فراتر از حد انتظار است . توانایی های جدید تر و سازگاری با پیشرفت های علمی در زمینه ضد گرانشی همراه شده اند که این قابلیت ها به وجود آمدن بازی های میان کهکشانی Antigraviator منجر شده اند. مسابقه به طور کامل پرجزئیات تر از مسابقات پیشین بوده و قابلیت رسیدن به سرعت نور خطراتموجود در بازی را دوچندان کرده است.

Grav خود را در سه حالت گیم پلی و در پنج جهان مختلف که هرکدام سه زمین مسابقه دارند، کنترل کنید . در حالت چند نفره و رقابتی ، دوستان خود را به چالش دعوت کنید . خودتان را به بالاترین سطح جهانی برسانید و قابلیت های ویژه را بدست آورید . بازی این امکان را به شما می دهد تا Grav خود را سفارشی سازی کنید اما هنگام این کار باید مواظب باشید که قابلیت بدست آمده باعث به خطر اندختن شما نشود و کار حریفان را ساده کند. علاوه بر گزینه های سفارشی سازی ، پوسته های بازشدنی به صورت رایگان نیز در دسترس خواهند بود .

ویژگی های کلیدی موجود در بازی ماشین های ضد گرانشی Antigraviator :

  • در طول بازی هیچ محدودیتی از نظر سرعت برای شما موجود نخواهد بود.
  • در حالت آنلاین و چند نفره بازی می توانید هرکسی را که می خواهید بدون توجه به رتبه و جایگاهش به مبارزه طلبیده و با آن ها مسابقه بدهید.
  • در بازی ۵ جهان بسیار زیبا طراحی شذ که شما می توانید در ر یک از آن ها به مسابقه بپردازید. رکدام از این جهان ها دارای ۳ زمین مسابقه می باشند.
  • بازی دارای گرافیک ۳D و واقه گرا بوده تا لذت بازی برای شما دوچندان شود.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 261 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید