حذف فایل های تکراری

هارد دیسک کامپیوتر به سرعت بسیار پر می شود. شما ممکن است هزاران عکس، فیلم، فایل موسیقی یا سند و… داشته باشید که احتمالاً هرگز باز نخواهید کرد! حذف فایل های تکراری و تمیز کردن سیستم به طور مرتب، ارزش انجام دادن دارد، اما این می تواند یک روند طولانی باشد زیرا فایل های زیادی وجود دارند که به صورت دستی با این روش غربال می شوند. خوشبختانه ابزارهایی در دسترس هستند که می توانند کار را ساده تر کنند. نرم افزار جستجو و حذف فایل های تکراری Auslogics Duplicate File Finder کمک می کند به منظور آزاد کردن فضای دیسک فایل های تکراری بی فایده خود را پیدا و حذف کنید؛ و به شما اجازه می دهد مجموعه فایل های خود را به درستی سازماندهی کنید.

نرم افزار جستجو و حذف فایل های تکراری Auslogics Duplicate File Finder به شما امکان کنترل کامل بر لیست تکراری ها را می دهد و اجازه می دهد تا شما تصمیم بگیرید که کدام کپی را نگه دارید. این نرم افزار برای اطمینان از اینکه نتایج جستجوی کاذب وجود ندارد، از الگوریتم های هوشمند برای مقایسه نه تنها نام فایل ها بلکه محتویات استفاده می کند.

بعد از اسکن برای فایل های تکراری، شما می توانید تمام موارد موجود را انتخاب کنید همه در هر گروه یا یک مورد در هر گروه تکراری می شوند. علاوه بر این، شما می توانید خواص فایل را مشاهده کنید، پوشه محتوی را جستجو کنید، موارد به عنوان مثال صعودی، را براساس نام و غیره مرتب کنید. بعداً، شما روش حذفی که می خواهید استفاده کنید را انتخاب کرده و پاکسازی را انجام می دهید.

نقاط قوت :

  • مرکز نجات
  • برنامه ها
  • استثناها

نقاط ضعف :

  •  تبلیغات در نوار ابزار
  • گروه ها

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 598 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center