نرم افزار ویرایش نت

نرم افزار ویرایش نت های موسیقی Celemony Melodyne Studio برای کامپیوتر،یک نرم افزار مفید وکاربردی است که هدف آن ویرایش فایل های صوتی و تغییر نوع موسیقی پخش شده بر روی فایل می باشد. این نرم افزار برای سیستم عامل ویندوز ارائه شده است.

در توضیح این نرم افزار آمده است که: این نرم افزار، یک نرم افزار ویرایش صدا است که با نت سر و کار دارد. نرم افزاری است که توسط آن می توانید زیر و بمی صدا را کنترل کنید. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید هر نتی که بخواهید را تغییر دهید چه از لحاظ زیر و بمی و چه از لحاظ داینامیک صدا و این تغییرات به صدای Vocal محدود نمی شود ، بلکه برای سازهایی مانند پیانو و گیتار نیز کارساز است.

ویژگی های کلیدی نرم افزار ویرایش نت های موسیقی Celemony :

  •  با استفاده از این نرم افزار فوق العاده می توانید نت های اضافه و اشتباه را از موسیقی های ضبط شده حذف کنید. همچنین می توانید از این نرم افزار در جهت تغییر در Pitch فایل های صوتی نیز استفاده کنید.
  • در هنگام استفاده از این نرم افزار می توانید کار ها را به صورت اتوماتیک و یا دستی انجام دهید. در حالت اتوماتیک، نرم افزار تمام نت های اشتباه و یا قسمت های مشکل دار نرم افزار را تصحیح می کند. اما در حالت دستی کنترل تمام کار ها در اختیار شما است.
  • این نرم افزار به شما تمام ابزار های قرار گرفته بر روی فایل را به صورت جداگانه نشان می دهد تا در صورت نیاز آن ها را به صورت جداگانه مشاهده کرده و هرکدام را که نیاز به تغییر دارند درست نمایید.
  • در نسخه های جدیدتر این نرم افزار می توانید به صورت هم زمان چندین موسیقی را ویرایش نمایید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 249 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید