بازی شهرها

بازی شهرها : چشم انداز افق – گردشگاه Cities : Skylines – Parklife برای کامپیوتر یک بازی در سبک شبیه سازی، استراتژیک و شهرسازی است که در می سال ۲۰۱۸ توسط Paradox Interactive ارائه شده است.

در داستان این بازی آمده است که : یک بازی جذاب و بینظیر که باید در آن با ساخت پارک های بزرگ، مناطق تفریحی طبیعی، باغ وحش و… به شهر خود جان تازه ای ببخشید و بازدید ها را در شهر خود زیاد کرده و آن را به یکی از بهترین شهر های دنیا تبدیل کنید.با استفاده از وسایل بازی، گل های مختلف، آبشار و دیگر وسایل تزئینی و تفریحی به پارک های شهر روح تازه ای دمیده و آن ها را به مکانی برای تمام افراد تبدیل کنید. پس از ساخت هریک از وسایل آن ها را بهبود داده و ارزش پارک و قیمت وسایل موجود در پارک را بالا ببرید. جدا از این شهر در بازی ۵ نقشه دیگر وجود دارد که می توانید در طول بازی به آن ها سرزده و آن ها را نیز به مکان هایی جدید و زیبا تبدیل کنید.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی شهرها : چشم انداز افق – گردشگاه :

  • هرکجای شهر که جای خالی پیدا می‌کنید، فضای سبز و خدمات جدیدی شهری بسازید، این کار باعث می‌شود تا خوشحالی شهروندان شما بالا رود. با بالا بردن سطح و کیفیت هر پارک شما امتیازات مثبتی دریافت خواهید کرد.
  • شما می‌توانید ذره‌ذرهٔ شهر را به دلخواه و سلیقهٔ خود بسازید. ساختمان‌های جدید، دارایی‌ها و همچنین خط اتوبوس جدید، سرویس ساخت جدید خانه‌های، همگی در اختیار شما هستند. علاوه بر بخش‌های شهرسازی، بخش مخصوص پارک، مراکز تفریحی، باغ‌وحش و همچنین شهربازی‌ها در منوی جداگانه برای شما آماده‌شده‌اند.
  • می‌توانید مسیرهای درون پارک‌های خود مشخص کنید، سپس بلیت‌های باقیمت مناسب تعیین کنید و اجازه دهید افراد برای تور به پارک‌های تفریحی شما بیاید. افزایش گردشگر به پیشرفت شهر شما کمک خواهد کرد.

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 253 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید