CopyTrans

نرم افزار CopyTrans Manager با نسخه ۲٫۵۰۲ به روز رسانی شد

نرم افزار انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی های آیفون CopyTrans Manager به شما اجازه می دهد تا موسیقی را بدون نیاز به روند آیتونز از رایانه به دستگاه iOS خود منتقل کنید. مهم نیست موسیقی را از کجا منتقل می کنید، انتقال فایل از طریق این ابزار راحت و مستقیم، آسان است.

نقاط قوت :

  • رابط کاربری زیبا

نرم افزار انتقال فایل از کامپیوتر به گوشی های آیفون CopyTrans Manager ویژگی ها و گزینه ها را به صورت واضح ارائه می دهد، بنابراین شما می توانید به سرعت تمام موسیقی ها و اطلاعات مرتبط با آن ها را روی دستگاه خود ببینید. هنگامی که شما آی فون، آی پاد لمسی، و یا آی پد خود را وصل می کنید، یک لیست از فایل ها را در دستگاه مشاهده خواهید کرد. برای اضافه کردن موسیقی، همه کاری که باید انجام دهید این است که فایل ها را از کامپیوتر بکشید و در برنامه رها کنید.

  • پخش کننده داخلی

همچنین یک پخش کننده موسیقی در برنامه وجود دارد که امکان پخش موسیقی از دستگاه را از طریق رایانه فراهم می کند. فقط آهنگ یا آهنگ های مورد نظر را انتخاب کرده و پلی کنید. اگر فایل ها در فرمت MP3 باشند، برنامه آن ها را بلافاصله پخش خواهد کرد. اما اگر از طریق آیتونز خریداری شده باشند، شما باید کدک های مناسب را برای پخش فایل های M4A یا M4P نصب کنید.

نقاط ضعف :

  • انواع فایل محدود

این برنامه فقط برای مدیریت موسیقی و فیلم ها در دستگاه iOS شما مفید است. گر شما علاقه مند به انتقال عکس ها، برنامه ها، یا سایر انواع داده ها هستید، باید یک برنامه جداگانه نصب کنید.

  • فاقد ذخیره سازی

در حالی که این امکان وجود دارد که بتوانید موسیقی خود را از طریق رایانه پخش کنید، این قابلیت تنها زمانی وجود دارد که دستگاه شما به کامپیوتر متصل است. هنگامی که آن را قطع می کنید، تمام داده ها نیز از بین می روند، زیرا برنامه خود چیزی را ذخیره نمی کند.

 

راهنمای نصب

برای اجرای نرم افزار تنها کافی است فایل CopyTransManager.exe را اجرا کنید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 801 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید