Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 یک بازی در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط شرکت CD Projekt Red ارائه خواهد شد. زمان عرضه این بازی هنوز ب صورت رسمی اعلام نشده اما نزدیک ترین زمانی که می توان برای آن تخمین زد حدودا یک سال بعد یعنی سال ۲۰۱۹ می باشد.

در داستان این بازی آمده است که : در سال ۲۰۷۷ جهان بالاخره به تکینگی فناوری رسیده -زمانی که هوش مصنوعی از هوش انسانی پیشی می گیرد- و انسان ها قسمت های اجتماعی مختلف تقسیم شده اند. ایالات متحده آمریکا پس از بمباران، قحطی و شورش،   در جنگ تسلیم، ورشکسته و بالکانی -زمانی که یک کشور با چندین به قوم به چند کشور با یک قوم تقسیم می شود- شده است.

شرکت های بزرگ کنترل را بدست گرفته و ساختمان هایی ساخته اند که تنها کارکنانشان در آن ها حق زندگی دارند. جدا از این قسمت ها، در شهر های قدیمی گنگ ها و دولت برای به دست گرفتن کنترل در جنگ به سر می برند. و قسمت های مهم زمین به وسیله چند طوفان شدید نابود شده اند.

در خارج از جو زمین، یک گروه به نام اوربیتال ها که توسط کشور های منطقه یورو اداره می شوند زندگی می کنند.

در این بازی شما یک شخصیت بر اساس هر یک از گروه های بالا برای خود انتخاب کرده و بازی را شروع می کنید.  بر اساس شخصیت انخاب شده و انتخاب هایی که در طول بازی در اختیار شما قرار داده می شود بازی می تواند پایان های مختلفی داشته باشد.

این بازی در ایتدا قرار بود به صورت چند بازیکنه ارائه شود اما بعدا شرکت تولید کننده بازی تصمیم گرفت تا تمرکز خود را بر روی نسخه تک نفره بازی قرار دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای انجام بازی Cyberpunk 2077 :

  • هنوز اعلام نشده

سیستم پیشنهادی برای انجام بازی Cyberpunk 2077 :

  • هنوز اعلام نشده

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 1,402 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید