سپیده دم آندرومدابازی سپیده دم آندرومدا : مشاجره Dawn of Andromeda : Subterfuge یک بازی فوق العاده زیبا و هیجان انگیز با داستانی گیرا است که برای سیستم عامل رایانه های شخصی ساخته شده است. وب سایت نامیا دانلود به شما این بازی هیجان انگیز را پیشنهاد می کند و شما می توانید ساعت ها سرگرم بازی سپیده دم آندرومدا : مشاجره Dawn of Andromeda : Subterfuge شوید. بازی سحر اندرومدا یک بازی استراتژیک فضایی ۴X است که در زمان واقعی قابل اجرا است و تجربه ای قابل دسترس، سرگرم کننده و همه جانبه را برای شما به نمایش می گذارد. ساخت امپراطوری خود، استعمار سیارات جدید، تعامل با جناح ها و شخصیت های دیگر و همچنین فن آوری های تحقیقاتی و ساخت ناوگان بزرگ از جمله وظیفه شما در این بازی است.

داستان بازی بر اساس جاسوسی طراحی شده و از آن جایی شروع می شود که اندرومدا روزهای بی سر و صدا زیادی را دیده است و از آنجایی که شما از تمدن های بسیاری برخوردار هستید و آن را از طریق بسیاری از خطرات در کهکشان پنهان می کنید و سپس هدایت آن را پیش رو دارید. در این بازی به شما اجازه می دهد تا به عنوان یک امپراتور واقعی بازی کنید و با ساخت امپراطوری خود بتوانید دشمنان پیش رو از سر راه بردارید و سیاره خود را فرمانروایی کنید.

کهکشان پیش رو شما پر از جناح های گوناگون و غیرقانونی است همچنین قبیله ها و مزدوران زیادی در آن وجود دارد که ناهنجاری های زیادی در کهکشان به وجود می آورند و شما باید با تمام قوا در برابر انها ایستادگی کنید و شکست شان دهید.

ویژگی های کلیدی :

  • وجود انواع مختلفی از سیاه چاله ها و خرابه ها
  • استخدام جاسوس ها و استفاده از آن ها را برای جاسوسی بر روی دشمنان خود
  • تحقیق و کشف راه های جدید برای بهبود مستعمرات خود
  • دارای گرافیک فوق العاده

دانـــــلود عمومی

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 460 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید