مرگ در وینلندبازی ماجراجویی و شبیه سازی مرگ در وینلند Dead In Vinland یک بازی زیبا و فوق العاده با داستانی سرشاز از اتفاقات بزرگ و کوچک است که مورد توجه علاقه مندان قرار خواهد گرفت. داستان بازی ماجراجویی و شبیه سازی مرگ در وینلند Dead In Vinland از آن جایی آغاز می شود که خانواده ۳ نفره وی کینگ در جایی دور از محل زندگی خود و در منطقه ناشناخته ای تبعید شدند و باید برای زنده ماندن تلاش کنند.

شما در این بازی نقش Eirik را به عهده دارید و کنترل آن در دستمان شماست پس باید با مدیریت زمان ، سلامت جسمی و روانی خود در تلاش باشید تا جان خود را نجات دهید. باید سعی کنید جزیره را بشناسید و راه های خروج آن را کشف کنید. با استفاده از ابزار و وسایلی که در جزیره پیدا می کنید اردوگاهی برای خود به پا کنید و  سازماندهی آن را به عهده بگیرید و سعی کنید با انسان های که در جزیره با شما رو به رو می شوند ارتباط برقرار کنید زیرا ممکن است بعضی از آن ها به شما در روند بازی کمک کنند.

سعی کنید رمز و راز های موجود در بازی را کشف کنید تا راهی برای نجات خود پیدا کنید. بعضی از این اسرار ها می تواند زندگی شما را نجات دهند. بازی Dead In Vinland یک بازی مدیریت زنده ماندن با عناصر RPG و ماجراجویی است که این بازی در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۸ برای سیستم عامل های PC / MAC انتشار یافته است. اگر از علاقه مندان و طرفداران این سری از بازی های مهیج و اسرار آمیز می باشید وب سایت نامیا دانلود این بازی را به شما پیشنهاد می کند.

ویژگی های کلیدی :

  • بازی دارای گرافیک فوق العاده و منحصر به فردی
  • در سبک بازی های استراتژی و جنگجویانه
  • طراحی شده برای سیستم عامل رایانه شخصی
  • دارای صدا گذاری مهیج متناسب با سبک بازی
  • انواع مختلفی از رویداد ها

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

مشخصات

دانـــــلود

  • 514 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

زیرنویس فارسی

upload center