نبرد شوالیه مرگ

بازی نبرد شوالیه مرگ Death’s Gambit برای کامپیوتر، یک بازی در سبک اکشن، ماجراجویی، فانتزی و نقش آفرینی است که توسط شرکت Adult Swim Games در آگوست سال ۲۰۱۸ ارائه شده است.

در داستان این بازی آمده است که : شما به عنوان یکی از خدمتکاران گروه Death حضور خواهید داشت و باید راز پنهان Siradon را فاش نمایید. بهای حقیقی جاودانگی را شما پرداخت خواهید کرد. Death’s Gambit یک بازی نقش‌آفرینی اکشن چالش‌ برانگیز است که شما را در سیاره‌ای بیگانه با حال و هوای قرون وسطایی قرار می‌دهد؛ سیاره‌ای که در آن انواع هیولاها، شوالیه‌ها و ترس و وحشت را می‌توانید بیابید.

به عنوان مامور مرگ (Death)، شما به خدمت آن در آمده‌اید و باید ترس‌هایتان را کنار بگذارید و کشمکش‌هایی را که در قلب Leydia نهفته است، تحمل کنید. در این بازی شما باید در مبارزه‌‌های دقیق حرفه‌ای شوید، برای حمله‌هایتان نقشه بکشید و با موجودات وحشتناکی که ارتفاع آن‌ها به آسمان‌ها می‌رسد، مقابله کنید.

ویژگی های کلیدی موجود در بازی نبرد شوالیه مرگ Death’s Gambit :

  • در طول سرزمین سیرادون قدم زده و افراد مختلف را پیدا کرده و پرده از داستان های زندگیشان بردارید.
  • کاراکتر خود را می توانید از بین ۷ گروه مختلف انتخاب کرده و شخصیت آن را قوی کرده وو برای او اسلحه های مختلف به دست آورید تا پیروزی برای شما ساده تر شود.
  • تمام ویژگی های کاراکتر انتخاب شده خود را می توانید شخصی سازی کرده تا  این شخصیت به طور کامل با شما همخوانی داشته باشد.
  • با انجام تمام مراحل بازی و بدست آوردن پیروزی و افتخار یک بازی کاملا جدید برای شما باز خواهد شد تا شما هر چه بیشتر از این بازی لذت ببرید.
  • موسیقی قرار داده شده برای این بازی توسط کایل هنداک ساخته شده و دارای تناسبی بسیار بالا با تم اصلی بازی می باشد.
  • گرافیک این بازی بسیار قوی و جذاب می باشد.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 254 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید