دراپ باکس Dropbox

نرم افزار Dropbox با نسخه ۵۷٫۴٫۸۹ به روز رسانی شد

دراپ باکس Dropbox برنامه ای کاربردی برای کامپیوتر شخصی است. این برنامه یک رابط کاربری بصری به شما ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد فایل های خود را بکشند و در ذخیره سازی ابری رها کنند، که پس از آن در پس زمینه همگام سازی خواهد شد. در حالی که دراپ باکس Dropbox می تواند سهم خود از منابع را در طول راه اندازی استفاده کند، یکی از قابل اطمینان ترین روش ها برای ذخیره و به اشتراک گذاری فایل ها از راه دور بر روی یک کامپیوتر است. و همه اینها در شرایطی است که تمام فایل ها در برابر از دست دادن یا آسیب دیدن محافظت می شوند.

نقاط قوت :

  • یکپارچه سازی بدون درز با رابط کاربری ویندوز شما

پس از نصب، دراپ باکس به عنوان پوشه شخصی اش در اکسپلورر ظاهر شده، و یک آیکون در نوار وظیفه قرار می دهد. این امر به شما اجازه می دهد تا به پوشه ها دسترسی سریع داشته باشید. برای به روز رسانی فایل ها در فضای ابری، آن ها را بکشید و به داخل یا خارج از دراپ باکس Dropbox رها کنید. یا ببینید هر کسی چه فایل هایی را بر روی دستگاه خود اضافه کرده است.

  • ذسترسی بهگزینه های اشتراک گذاری از دسکتاپ شما

روی هر فایل یا پوشه راست کلیک کنید، گزین ههای اشتراک گذاری را با سایر کاربران پیدا خواهید کرد. حتی اگر کسی پوشه دراپ باکس فعال نداشته باشد، شما می توانید یک فایل را با آن ها به اشتراک بگذارید. یا به عنوان یک لینک دانلود مستقیم یا به عنوان یک دعوت به ثبت نام.

نقاط ضعف :

  • راه اندازی اولیه و بارگذاری می تواند درگ (کشیده) شود

اگر شما حجم زیادی از فایل ها و یا یک پوشه پر برای بارگذاری دارید، نصب و راه اندازی اولیه ممکن است آهسته باشد. این امر می تواند عملکرد برنامه های کاربردی دیگر بر روی کامپیوتر را تحت تاثیر قرار دهد. و حتی سرعت اتصال به اینترنت شما را کمی کند سازد. این یک عیب کوچک است زیرا اکثر مردم بسیاری از فایل ها را نخواهند داشت و همگام سازی تنها یک یا دو ساعت زمان می برد. اما برای حساب های کاربری بزرگ، فرآیند خسته کننده ای خواهد بود.

  • برخی از گزینه ها نیاز به ورود به وب سایت دارند

در حالی که شما می توانید فایل ها و پوشه ها را از برنامه تحت دسکتاپ خود به روز رسانی کنید، برخی از گزینه ها مانند بسیاری از ابزارهای ایجاد ارتباط و به اشتراک گذاری نیاز به ورود به وب سایت دارند.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 737 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید