بازی اترنیوم

 

بازی اترنیوم : میج و مینیون ها Eternium : Mage And Minions برای موبایل، یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن، نقش آفرینی، استراتژیک، ماجراجویی، معمایی و آنلاین است که توسط شرکت Making Fun, Inc. برای گوشی های اندروید ساخته شده است. این بازی به علت داشتن صحنه های خشن برای افراد زیر ۱۲ سال مناسب نمی باشد.

در داستن این بازی آمده است که: در این بازی که در یک دنیای خیالی صورت می گیرد شما به عنوان قهرمان گونه انسان ها باید به جنگ اجنه، اسکلت ها، ربات ها، جانوران، شیاطین، بیگانگان، اژدها بروید و با استفاده از قدرت خود و استرتژی های مختلفی که در نبرد ها انجام می دهید بر دشمنان پیروز شوید و باری دیگر انسان ها را به قوی ترین موجودات در سراسر عالم تبدیل کنید. در طول هریک از جنگ ها می توانید از دیگران کمک گرفته و مقدار کمی از نیرو های آن ها را برای جنگ های خود استفاده کنید.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید اترنیوم : میج و مینیون ها Eternium :

  • در طول بازی می توانید با استفاده از امتیاز و سکه های بدست آمده، قدرت زره و اسلح های خود را افزایش دهید تا کشتن دشمن برای شما آسان و کشته شدن شما توسط دشمن سخت تر شود.
  • در طول بازی شما می توانید تکنیک ها، فنون و اصول جادوگری و سحر های مختلف را یاد گرفته و از آن ها برای نابود کردن دشمنان استفاده کنید.
  • با گشتن در نقاط مختلف بازی می توانید برای خود اسلحه های خاص و جدی پیدا کرده و با استفاده از قدرت های منحصر بفرد آن ها به جنگ دشمنان بروید و آن ها را نابود کنید.
  • در طول بازی گنجینه هایی قرار داده شده است و شما با پیدا کردن و اسفاده به موقع از آن ها می توانید لشگری بزرگ از اجنه و اسکلت و ربات ها را به یک باره و تنه با فشار دادن یک دکمه نابود کنید.

در حال حاضر سرویس نامیا جهت دانلود کاربران مخابرات کرماشاه با مشکل مواجه بوده و از حجم اینترنت کاربران کم میکند.

دانـــــلود کاربران مخابرات کرمانشاه

مشخصات

دانـــــلود

  • 218 بازدید

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آپلود سنتر نامیا
film2tv.com
فرم ورود به حساب کاربری


حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

جدیدترین تک آهنگ ها

Sorry. No data so far.

زیرنویس فارسی

upload center